منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در میان محدوده محدود روزانه به 28 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در میان محدوده محدود روزانه به 28 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ما نشان دهنده صعود است
  • DOT/USD به 28 دلار برگشت
  • DOT قرار است امروز پایین ترین سطح را آزمایش کند

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Polkadot نشان می دهد سیگنال های صعودی در 24 ساعت آینده شمعدان ها پس از آزمایش مجدد سکه حمایت 30 دلاری و پایین آمدن در نزدیکی علامت 28 دلار ، نشان می دهد. بنابراین ، ما منتظر یک روند صعودی در طول روز هستیم که در آن Polkadot می تواند بار دیگر افزایش یابد و مرز 30 دلار را بشکند.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده با بی ثباتی معامله می شود و اکثر آلت کوین ها در نمودار 24 ساعته ضرر می کنند. رهبران بازار BTC و ETH بیش از 3 درصد از دست دادند ، در حالی که سولانا پس از کاهش 15 درصدی ارزش خود ، بدترین عملکرد روز بود.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot با مقاومت 29 دلار دست و پنجه نرم می کند

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Polkadot ، DOT/USD طی 24 ساعت گذشته محدوده روزانه محدودی از 28.25 دلار-29.80 دلار داشته است. حجم معاملات در نمودار روزانه 13.50 درصد کاهش یافت و به مبلغ 3.04 میلیارد دلار رسید. داده های Coin Market Cap نشان داد که ارزش کل بازار 31.7 میلیارد دلار پس از کاهش 7.93 درصدی است. پولکادوت پس از کاهش ارزش بازار توسط استیبل کوین USDC از موقعیت شماره 9 خارج شد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT آماده برگشت مجدد است؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot ، ما شاهد اقدام قیمت DOT/USD هستیم که از فشار دیگری در نمودار 24 ساعته حمایت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در میان محدوده محدود روزانه 1 به 28 دلار افزایش می یابد
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت Polkadot در یک ماه گذشته حرکت سریع صعودی را ثبت کرده است. از پایین ترین نوسان ماه جولای 10.5 دلار ، DOT/USD بیش از 250 درصد افزایش یافت و به 35 دلار رسید.

با این حال ، خریداران نتوانستند موفقیت های بیشتری را پس از چند هفته تجمیع ، DOT معکوس کنند. پس از افت 15 درصدی ، حمایت بالاتر از 29.40 دلار یافت شد و بعداً این سکه بار دیگر به بالای 30 دلار رسید.

Polkadot از آن زمان بارها $ 30 را مجدداً آزمایش کرده است و علامت $ 29 به عنوان مقاومت فروشنده عمل می کند. با آخرین موردی که دیروز در نمودار 2 روزه مشاهده شد. تا زمانی که پشتیبانی ادامه دارد ، می توان انتظار داشت قیمت Polkadot دیروز معکوس شود و به سرعت به 38 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Polkadot ما صعودی است و سیگنال های مثبت بالای 35 دلار را نشان می دهد. ما انتظار داریم که سکه برای صعودهای بعدی آماده شود زیرا DOT/USD در هفته دوم سپتامبر افزایش و افزایش می یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.