منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در حالی که گاوها با هم مبارزه می کنند، حمایت را در مرز 6.00 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در حالی که گاوها با هم مبارزه می کنند، حمایت را در مرز 6.00 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت صعودی به 6.50 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.20 دلار است
  • DOT در مرز 6.40 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که DOT ​​پس از رد شدن از علامت 6.40 دلار، پشتیبانی را در 6.20 دلار پیدا می کند. در حالی که قیمت در بالای مرز 6.00 دلار تثبیت می شود، فشار نزولی هنوز فروکش نکرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات بازاری متفاوتی را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت و منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP با شیب 14.2 درصدی و ATOm با کاهش 7.80 درصدی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی را در 6.00 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی را در مرز 6.00 دلار پیدا می کند زیرا گاوها با 1 مقابله می کنند.
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت فروش پایینی را که در عمق پایین اندیکاتور مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه خفیف هیستوگرام حاکی از یک حرکت نزولی در حال کاهش است زیرا قیمت در بالای مرز 6.20 دلار تثبیت می شود.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. علاوه بر این، از آنجایی که بازارها فعالیت خرید پایینی را مشاهده می کنند، EMA ها به حرکت افقی زیر موقعیت متوسط ​​ادامه می دهند. علاوه بر این، با حرکت دو EMA در نمودار کوتاه مدت.

RSI دیروز به زیر سطح قیمت بیش از حد فروش رفت، اما به منطقه خنثی بازگشت. با این حال، شاخص دوباره سقوط کرد و در زمان انتشار در سطح 29.40 واحد شاخص معامله شد. در حال حاضر، شاخص حرکت صعودی را در نمودارهای کوتاه مدت نشان می دهد در حالی که حرکت افقی شاخص نشان دهنده حرکت کم در هر دو طرف است.

باندهای بولینگر در چند روز گذشته گسترده بوده‌اند و همچنان کانال نزولی گسترده‌ای را برای قیمت پولکادات نشان می‌دهند زیرا به زیر مرز 6.50 دلار می‌رسد. در حال حاضر، حد پایین این اندیکاتور در حال حاضر پشتیبانی را در علامت 5.95 دلار فراهم می کند، در حالی که خط میانگین مقاومت در برابر 6.61 دلار را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot سیگنال فروش را صادر می کند، با 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص ها از گاوهای نر با حضور صعودی پایین در ساعات اخیر پشتیبانی می کند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را به اشتراک می گذارد و یک سیگنال فروش قوی با 16 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یک شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: در حالی که گاوها با 2 مقابله می کنند، DOT در مرز 6.00 دلار پشتیبانی می کند.
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پولکادوت بالای سطح حمایت 6.00 دلار تثبیت می شود، زیرا گاوها برای عبور از مرز 6.50 دلار مبارزه می کنند. با این حال، همانطور که در تحلیل های فنی بیان شده است، خرس ها همچنان بر نمودارهای کوتاه مدت و میان مدت تسلط دارند. با این وجود، با توجه به شاخص های کوتاه مدت صعودی، حرکت نزولی بیشتر بعید است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​به سمت بالای 6.50 دلار حرکت کند تا یک شکست صعودی از سطح ایجاد کند. می توان انتظار داشت که رالی صعودی زیر قیمت را تا مرز 7.00 دلار افزایش دهد.