منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در بحبوحه سقوط مداوم کریپتو به 4.46 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در بحبوحه سقوط مداوم کریپتو به 4.46 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز به نفع خرس ها است زیرا قیمت ها همچنان به سمت پایین می روند. DOT با مقاومت در مرز 4.53 دلار مواجه است در حالی که حمایت کلیدی در 4.46 دلار دیده می شود. روند کلی نزولی باقی می ماند و زیان بیشتر را نمی توان در آینده نزدیک رد کرد. قیمت پولکادوت در زمان نگارش مقاله با افت 1.29 درصدی 4.46 دلار معامله می شود.

قیمت پولکادوت در چند ساعت گذشته روندی نزولی داشته است و سکه در هفت روز گذشته تقریباً 4.72 درصد کاهش یافته است. احساسات کلی بازار نزولی بوده و اکثر سکه های برتر زیان را ثبت کرده اند. DOT از این قاعده مستثنی نیست و در حال حاضر در پایین ترین سطح خود در بیش از یک امروز معامله می شود.

اقدام قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته: DOT به پایین‌ترین حد خود 4.46 دلار رسید زیرا خرس‌ها بر نمودارها حاکم هستند

تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است و در حال حاضر بین 4.46 دلار تا 4.53 دلار با حجم معاملات 94,847,665 دلار و ارزش بازار 5,129,403,233 دلار معامله می شود. انتظار می‌رود روند نزولی به‌زودی ادامه یابد، زیرا طبق تحلیل قیمت پولکادوت، خرس‌ها بر جو بازار کنترل دارند. با تشدید فشار فروش در روزهای آینده، قیمت ها احتمالاً کاهش بیشتری خواهند داشت.

تصویر 479
نمودار قیمت 24 ساعته DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص‌های فنی به نفع خرس‌ها هستند و نشان می‌دهند که قیمت‌ها ممکن است در آینده نزدیک کاهش یابد. RSI در حال حاضر روی 35.16 قرار دارد و هیچ نشانه ای از برگشت نشان نمی دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده نزولی قرار دارد و نشان می دهد که حرکت فروش همچنان قوی است. شاخص میانگین متحرک نیز نزولی است و نشان می دهد که روند نزولی می تواند در آینده نزدیک ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته نزولی است زیرا قیمت ها همچنان تحت فشار باقی می مانند. حمایت کلیدی برای سکه در 4.46 دلار دیده می شود در حالی که مقاومت در 4.53 دلار وجود دارد، هر یک از سطوح ممکن است در ساعات آینده شکسته شوند. با این حال، در حال حاضر، این روند نزولی است و نمی توان زیان های بیشتر را در آینده نزدیک رد کرد.

تصویر 480
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

MACD همچنان نزولی است و نشان می دهد که فشار فروش می تواند در ساعات آینده ادامه یابد. RSI در حال حاضر روی 39.61 است که بیشتر نزولی در بازار را تایید می کند. میانگین متحرک در حال حاضر 4.49 دلار نزولی است و انتظار می‌رود تا چند ساعت آینده نیز همینطور باقی بماند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نزولی است زیرا قیمت ها به سمت پایین ادامه می دهند. روند کلی نزولی باقی می ماند و زیان بیشتر را نمی توان در آینده نزدیک رد کرد. انتظار می رود که گاوها از سطح حمایت کلیدی 4.46 دلار دفاع کنند تا از کاهش بیشتر جلوگیری کنند.