منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT تا 7.22 دلار کاهش می یابد زیرا جریان نزولی همچنان در بازار جریان دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT تا 7.22 دلار کاهش می یابد زیرا جریان نزولی همچنان در بازار جریان دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته در لبه برنده بوده اند. اگرچه یک موج نزولی قوی روند قیمت ها را در هفته قبل کنترل می کرد، اما روند امروز نیز تا کنون به طور نسبی در حمایت از فروشندگان ثابت شده است. ارزش DOT/USD در حال حاضر 7.22 دلار است و در صورت ثابت ماندن خرس ها می توان انتظار کاهش بیشتری در ارزش سکه داشت. به طور کلی ارزش سکه از 13 اوت 2022 به شدت کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: قیمت به 7.22 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته پولکادوت روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کرده اند زیرا هیچ تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است. قیمت در حال حاضر 7.22 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری در پی خواهد داشت. این جفت ارز در طول هفت روز گذشته بیش از 23 درصد ارزش خود را از دست داده است زیرا فشار نزولی در اوج خود بود. حرکت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) که برای نمودار قیمت یک روزه 8.23 ​​دلار است.

نقطه 1df
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

در اوایل دیروز، با تغییر روند به سمت فروشندگان، تقاطع بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 گزارش شد. نوسانات در حال افزایش است که نشانه ای نسبتا منفی از روندهای آتی بازار است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 9.94 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 7.11 دلار است که نشان دهنده حمایت از جفت ارز دیجیتال است. شاخص استحکام نسبی (RSI) همچنان روی منحنی d0nwwards در شاخص 37 است که مقدار خنثی پایین‌تری است. اما نشان دهنده تسلط فروشندگان در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت از خرس‌ها حمایت می‌کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است. شکست قیمت صعودی بود، اما در آغاز جلسه معاملاتی، زیرا گاوها تلاش کردند در ساعات پایانی دیروز بهبود پیدا کنند. با این حال، منحنی نزولی یک آزمایش نزولی را تأیید می کند زیرا یک شمعدان قرمز در نمودار قیمت ساعتی ظاهر می شود. حرکت نزولی با کاهش قیمت به 7.22 دلار تشدید شد. خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر میانگین متحرک ذکر شده در نمودار قیمت چهار ساعته 7.22 دلار است.

DOT 4hg
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسان ظاهراً بالا است، به این معنی که روند نزولی ادامه دار ممکن است در چند ساعت آینده ادامه یابد. مقادیر اندیکاتور باند بولینگر تغییر کرده است، به طوری که اکنون مقدار بالایی 8.66 دلار است، در حالی که مقدار پایین تر 6.74 دلار است. به دلیل ادامه موج نزولی در چند روز گذشته، امتیاز RSI به شاخص 25 رسید. سکه همچنان در نمودار 4 ساعته کمتر فروخته می شود و منحنی RSI صاف است که به فقدان حرکت نزولی اشاره دارد، اما فشار نزولی همچنان بر تابع قیمت تاثیر می گذارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته روند نزولی بازار را برای آن روز تایید می کند. ارزش DOT/USD به دلیل روند نزولی به 7.22 دلار کاهش یافت. نمودار قیمت چهار ساعته شمعدان های قرمز را نشان می دهد زیرا خرس ها در چهار ساعت گذشته در جایگاه اول باقی مانده اند. انتظار می رود که کاهش بیشتری در ارزش سکه وجود داشته باشد زیرا فعالیت فروش در حال حاضر به طور مداوم در حال رشد است. با این حال، شیب نزولی کمتر منحنی RSI به این احتمال اشاره دارد که در صورت ورود خریداران به بازار، سکه ممکن است شروع به بهبود کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.