منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT بیشتر به پایین ترین سطح 6.48 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT بیشتر به پایین ترین سطح 6.48 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که قیمت‌های DOT همچنان در بازار نزولی قرار دارند، زیرا به پایین‌ترین سطح 6.48 دلار سقوط می‌کنند. قیمت پولکادوت در تلاش برای عبور از سطح مقاومت در 6.71 دلار بوده و همچنان با فشار نزولی مواجه است. با این حال، پشتیبانی از DOT در 6.48 دلار موجود است و به طور بالقوه می تواند به توقف کاهش بیشتر قیمت کمک کند.

گاوها در شروع معاملات امروز بازار را تحت کنترل داشتند اما در نیمه دوم با فشار فروش مواجه شدند. این را می توان به احساسات نزولی کلی در بازار نسبت داد زیرا ارزهای دیجیتال همچنان با نگرانی های نظارتی و عدم اطمینان مبارزه می کنند.

حرکت قیمت یک روزه DOT/USD: خرس ها فشار بیشتری را وارد می کنند

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت‌ها در چند ساعت گذشته در حدود 6.48 تا 6.71 دلار معامله شده‌اند. سکه در 24 ساعت گذشته 1.85 درصد کاهش داشته است و ارزش بازار آن 7.25 میلیارد دلار و حجم معاملات 3278 میلیون دلار است.

تصویر 16
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نشانه های فنی در حال حاضر نزولی برای DOT هستند. اندیکاتور RSI در منطقه اشباع فروش معامله می‌شود که نشان می‌دهد ممکن است قیمت‌ها در کوتاه‌مدت افزایش یابد. با این حال، اندیکاتور MACD هنوز در منطقه نزولی قرار دارد و در حال حاضر در حال کاهش است. این نشان می‌دهد که حرکت نزولی همچنان قوی است و قیمت‌ها می‌توانند در کوتاه‌مدت به کاهش خود ادامه دهند. باندهای بولینگر در حال حاضر در حال گسترش هستند که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: قیمت ها به زیر سطح مقاومت 6.71 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها به زیر سطح مقاومت 6.71 دلار کاهش یافته است و در حال حاضر در حدود 6.48 دلار معامله می شود. سطوح بعدی مقاومت در 6.71 دلار قرار دارد. و شکستن بالاتر از این سطح می تواند به طور بالقوه قیمت ها را تا مرز 7.00 دلار افزایش دهد. از طرف دیگر، پشتیبانی از DOT/USD در 6.48 دلار قرار دارد و شکستن زیر این سطح می‌تواند قیمت‌ها را تا مرز 6.25 دلار کاهش دهد.

تصویر 17
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته برای DOT/USD نشان می دهد که قیمت ها از ابتدای روز در یک روند نزولی بوده است زیرا اندیکاتور MACD در حال کاهش است و اندیکاتور RSI در منطقه اشباع فروش معامله می شود. با این حال، گاوها ممکن است به طور بالقوه شاهد یک معکوس در کوتاه مدت باشند، زیرا خط MACD در حال نزدیک شدن به یک تلاقی با خط سیگنال است. باند بولینگر بالایی در حال حاضر روی 6.70 دلار و باند پایینی 6.48 دلار است که نشان می‌دهد قیمت‌ها ممکن است در کوتاه‌مدت شاهد حرکت نوسانی باشند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای جمع‌بندی تحلیل قیمت پولکادوت، قیمت‌ها به پایین‌ترین حد خود یعنی 6.48 دلار کاهش یافته و در حال حاضر با فشار نزولی روبرو هستند. شاخص های فنی ساعتی و روزانه نزولی هستند که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. با این حال، اگر گاوها بتوانند از سطح مقاومت 6.71 دلار عبور کنند و قیمت های بالاتر را حفظ کنند، پتانسیل بازگشت صعودی وجود دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.