منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 55 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 55 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز صعودی است.
  • DOT/USD به مقاومت 49 دلار بازگشت.
  • حرکت صعودی احتمالاً تمام شده است.

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است، زیرا بازار پس از یک رالی قوی در اوایل روز به مقاومت قابل توجهی در 55 دلار نزدیک شده است. در نتیجه، پیش‌بینی می‌کنیم که DOT/USD کاهش یابد و پایین‌ترین سطح بالاتری را ایجاد کند.

افت شدید DOT/USD در طول موج ضربه ای زمانی که تکانه شروع به تخلیه می کند رخ می دهد. یک سهمی ترسیم شده است تا نشان دهد حرکت چقدر ممکن است ارز را در طول این موج ناگهانی برده باشد. یک کانال ثانویه نشان داده می‌شود که نشان می‌دهد بازار می‌تواند قبل از کاهش در چه محدوده‌ای قرار داشته باشد.

حرکت قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته: پولکادوت به پایین ترین حد خود می رسد و به بالاترین حد قبلی 52 دلار می رسد.

با توجه به تحلیل فنی ما، ما معتقدیم که DOT/USD در حال حاضر به اندازه کافی افزایش یافته است. قیمت نزدیک شده است، اما از سد بالایی یک گوه در حال افزایش ثانویه عبور نکرده است، که نشان می دهد که حرکت حرکتی خود را در این سطح طی کرده است و قیمت در حال نزدیک شدن به یک مرحله دیگر پایین تر است زیرا اولین مقاومت قوی را یک بار دیگر در 49 دلار آزمایش می کند.

اگر این سطح حفظ شود، بازار باید پیشرفت خود را از سر بگیرد. در غیر این صورت، سطح حمایت قابل توجه بعدی 44 دلار است.

از سوی دیگر، معامله‌گرانی که شرط‌های کوتاه خود را قبل از یک رکود پیش‌بینی‌شده می‌بندند، ممکن است توضیح دهند که چرا براساس افزایش قیمت اخیر، شتاب چشم‌گیر مومنتوم در جریان رالی امروز به‌طور چشمگیری افزایش یافت. همچنین، توجه داشته باشید که حجم در هر دو مرحله به بالا چگونه کاهش یافته است، که نشان می‌دهد عرضه کمتری در قیمت‌های فعلی عرضه می‌شود.

اگر DOT/USD بتواند به بالای 52 دلار برسد، چشم انداز مثبتی را برای DOT/USD حفظ می کنیم، اما حداقل تثبیت بیشتر را پیش بینی می کنیم.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT به 50 دلار می رسد

در نمودار چهار ساعته می‌توانیم شاهد پیشرفت کوتاهی تا مقاومت 50 دلاری باشیم و احتمالاً فشار فروش در ساعات بعدی افزایش می‌یابد و بازار را بار دیگر پایین می‌آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT تا 55 دلار در 1 بعدی افزایش می یابد
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

این جفت در H4 به بالاترین حد خود یعنی 46 دلار رسید، اما ممکن است جفت با این قیمت در کوتاه مدت قیمت بالایی پیدا کرده باشد. رالی امروز به احتمال زیاد موج تکانشی دیگری در یک روند نزولی طولانی بود. این دیدگاه با فقدان فعالیتی که در جریان صعود امروز دیده می شود تقویت می شود. خرس ها با افزایش حجم در فروش به سمت این قیمت های پایین تر سوق داده می شوند.

اگر خریداران بتوانند به بالای 50 دلار برسند، می‌توانیم شاهد افزایش کوتاه‌مدت باشیم، اما هیچ چیز خیلی مهمی نیست. به نظر می رسد بازار در این مرحله به نفع خرس ها است.

همانطور که در نمودار نشان داده شده است، یک الگوی پرچم در حال شکل گیری است که به کمبود حرکت و افت احتمالی اشاره دارد. این پرچم نسبتاً استاندارد است و از یک مثلث نزولی تشکیل شده است که حداقل 46 دلار است.

این جفت قبلاً به مرز پایین پرچم سقوط کرده است. اگر این سطح حفظ شود، ممکن است پس از یک دوره تثبیت کوچک دیگر، انگیزه ای به سمت 45.50 دلار مشاهده شود.

با این حال، پایین ترین سطح بالاتر نیز ایجاد شد که نشان دهنده حرکت صعودی است. در اواخر امروز، قیمت پولکادوت از نوسان روز قبل گذشت و حرکت صعودی بیشتری را نشان داد. انتظار می‌رود که DOT/USD طی 24 ساعت آینده قبل از تلاش برای شکستن مقاومت قابل توجه 55 دلار، پایین‌ترین سطح خود را افزایش دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

ما در حال حاضر موقعیت خنثی کوتاه مدت خود را در بازار حفظ می کنیم و منتظریم ببینیم قیمت در حدود 55 دلار چگونه واکنش نشان می دهد.

چشم انداز بلندمدت ما صعودی است و انتظار می رود به زودی اصلاح شود. همانطور که با سهمی حرکت پیش از این مقاله نشان داده شد، در جریان رالی امروز کاهش شدیدی در حجم مشاهده شد که نشان می‌دهد بازار به زودی برای حداقل چند ساعت دچار انحراف خواهد شد.

اگر قیمت امروز به بالای 55 دلار بسته شود، ما چشم انداز صعودی بلندمدت خود را در مورد جفت پولکادوت/دلار حفظ می کنیم. از سوی دیگر، اگر قیمت به زیر 52 دلار کاهش یابد، پیش از از سرگیری مسیر نزولی بازار، انتظار تثبیت کوتاه مدت بیشتری را داریم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.