منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 5.9 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 5.9 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز یک رویکرد به شدت کاهشی را نشان می دهد. قیمت بیشتر ارزش از دست رفته خود را از دست داده است. در چند روز اخیر هزینه DOT ​​بسیار مورد توجه منفی قرار گرفته و تا حدودی کاهش یافته است. در 20 اکتبر 2022، قیمت به طور ناگهانی از 6.2 دلار به 6 دلار کاهش یافت، با این حال، قیمت در همان روز شروع به رشد مثبت بیشتر کرد و ارزش 6.1 دلار را دوباره به دست آورد. در 20 اکتبر 2022، قیمت به پایین‌ترین حد خود رسید و به 5.93 دلار رسید. علاوه بر این، قیمت ارز رمزنگاری شده حدود 5.96 دلار باقی مانده است.

پولکادوت در حال حاضر با 5.96 دلار معامله می شود. پولکادوت با افت 4.06 درصدی در 24 ساعت گذشته، با حجم معاملات 209,763,043 دلار و ارزش بازار زنده 6,672,751,773 دلار. پولکادوت در رتبه ۱۲ در بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز شدن نامطمئن نشان می دهد، که باعث می شود قیمت های DOT نسبت به تغییرات نوسان حساس تر شوند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 6.31 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6 دلار است که نشان دهنده نقطه پشتیبانی دیگری برای DOT است.

DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. علاوه بر این، به دلیل شکست اخیر، به نظر می رسد قیمت بیشتر به سمت پایین حرکت می کند و احتمال قوی شکستن حمایت یک بار دیگر وجود دارد. شکست باعث شده است که نوسانات نیز به میزان قابل توجهی افزایش یابد و راه را برای بازگشت کامل باز کند.

تصویر 287
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است که در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. امتیاز RSI به دنبال یک حرکت نزولی در منطقه کم‌ارزش‌گذاری شده است که نشان‌دهنده کاهش ارزش آینده است. قیمت DOT/USD جایگاه بسیار پایینی در بازار پیدا کرده و خود را در آنجا ثابت کرده است. تسلط فعالیت فروش باعث کاهش RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت افزایشی جزئی نشان می دهد. همانطور که باندهای مقاومت و حمایت از یکدیگر دورتر می شوند، شروع به باز شدن می کند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و بیشتر مستعد تغییرات نوسان می شود. حد بالایی باند Bollinger 6.52 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای DOT عمل می کند. حد پایین باند بولینگر 5.94 دلار است که نشان دهنده نقطه پشتیبانی دیگری از DOT است.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. قیمت به سمت پویایی منفی حرکت می کند. به نظر می رسد که خرس ها بازار را برای خود مدعی شده اند و در راه حفظ این سلطه تا چند هفته آینده هستند. قیمت از نوار حمایت عبور کرده و باعث شکست شده است و به نظر می رسد نوارهای نوسان تهدیدی برای رژیم فعلی باشد.

تصویر 288
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال کمتر از ارزش گذاری شده است. پولکادوت در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر خواهد کرد زیرا امتیاز RSI از یک حرکت رو به پایین پیروی می کند که نشان دهنده فعالیت فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت به این نتیجه می رسد که ارز دیجیتال پتانسیل زیادی برای حرکت رو به کاهش بیشتر دارد. با این حال، در حال حاضر، به نظر می رسد بازار به نفع گاوها باشد. آنها ممکن است بازار را معکوس کنند و بازار را برای خود ادعا کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.