منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 5.40 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها تلاش دیگری برای 5.50 دلار انجام می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 5.40 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها تلاش دیگری برای 5.50 دلار انجام می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت صعودی به 5.70 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 5.27 دلار است
  • DOT در مرز 5.46 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که عمل قیمت DOT به قیمت 5.40 دلار بازگشته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی عبارتند از ETH و XRP که به ترتیب شیب 6.90 و 4.26 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 5.40 دلار باز می گردد

تصویر 499
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده یک حرکت صعودی فزاینده است و نشان می‌دهد که قیمت به سمت بالا حرکت می‌کند.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، همانطور که دو EMA از هم جدا می شوند و به سمت بالا حرکت می کنند، فعالیت خرید افزایش می یابد. در حال حاضر، 12-EMA حرکت را به سمت خط میانگین هدایت می کند که نشان دهنده افزایش فعالیت صعودی در بازارها است.

RSI مدتی است که در منطقه خنثی معامله می شود اما در چند روز گذشته زیر سطح متوسط ​​معامله می شود. در حال حاضر، شاخص افزایش یافته است و همچنان به حرکت صعودی خود ادامه می دهد، زیرا در زمان انتشار در قیمت 57.95 معامله می شود. نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب رو به بالا فشار صعودی را نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا دیروز باریک بودند، اما حرکت شدید قیمت از 5.07 دلار به سطح فعلی 5.40 دلار باعث گسترش آنها شده است. در زمان پرس، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی در 5.08 دلار را فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 5.46 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت یک سیگنال خرید صادر می کند، با 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، چهار شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم نزولی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 11 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل پنج اندیکاتور نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی در نمودارهای میان مدت در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تصویر 498
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که فشار نزولی که باعث کاهش قیمت به 5.00 دلار شد، عمدتاً تبخیر شده است زیرا گاوها در تلاش هستند تا تلاش دیگری در سطح 5.50 دلار انجام دهند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​به سمت علامت 5.50 دلار حرکت کند که در آن مقاومت کلیدی نهفته است. معامله گران باید انتظار یک شکست صعودی به منطقه 5.70 دلار را داشته باشند زیرا مشخصات فنی میان مدت تغییر به سمت بازار صعودی را نشان می دهد. با این حال، در صورت رد شدن، می توان انتظار داشت که قیمت با ادامه ادغام به سطح 5.00 دلار کاهش یابد.