منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به نظر می رسد مقاومت را در 11.49 دلار افزایش دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به نظر می رسد مقاومت را در 11.49 دلار افزایش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز یک رویکرد کاملا مثبت را نشان می دهد. قیمت بیشتر ارزش از دست رفته خود را به دست آورده است. در چند روز اخیر قیمت DOT بسیار مورد توجه مثبت قرار گرفته و به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در 31 می 2022، قیمت به طور ناگهانی افزایش یافت و از 10.02 دلار به 10.48 دلار رسید. با این حال، قیمت در همان روز شروع به افزایش حرکت مثبت کرد و ارزش 10.53 دلار را دوباره به دست آورد. امروز، در تاریخ 1 ژوئن 2022، قیمت به بالاترین حد خود رسیده است و به بالاترین سطح یک روزه 10.59 دلار رسیده است. با این حال، قیمت ارز رمزنگاری شده در حدود 10.59 دلار باقی مانده است.

پولکادوت در حال حاضر با 10.59 دلار معامله می شود. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 2.89 درصد رشد داشته است، با حجم معاملات 653,741,118 دلار و ارزش بازار زنده 10,426,451,769 دلار. پولکادوت با عرضه در گردش 987,579,315 سکه DOT ​​در رتبه 11 در ارز دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت بسته شدن نامشخص نشان می دهد که باعث می شود قیمت های DOT کمتر مستعد تغییرات بی ثبات شوند. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در 10.72 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 9.76 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. با این حال، به دلیل ورود قیمت به منطقه صعودی اخیر، قیمت به سمت مقاومت حرکت می کند.

تصویر 9
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 61 است که در منطقه ارزش گذاری بیش از حد قرار می گیرد. امتیاز RSI از یک حرکت رو به بالا در ناحیه تورم پیروی می کند که نشان دهنده ثبات بی ثبات است. قیمت DOT/USD حرکت فزاینده‌ای را آغاز کرده است که باعث می‌شود ارز دیجیتال حتی بیشتر در منطقه تورم سقوط کند. تسلط فعالیت خرید باعث افزایش RSI می شود.

تحلیل قیمت پولکادوت برای یک روز: بازار وارد یک فشار می شود

تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت فشرده نشان می دهد. با توجه به مقاومت، آنقدر پایین می‌آید و نوارهای پشتیبانی نزدیک‌تر می‌شوند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و کمتر مستعد تغییرات نوسان می شود. حد بالایی باند Bollinger در 11.49 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. حد پایین باند Bollinger در 8.86 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. قیمت به سمت باند مقاومت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. اگر مقاومت شکسته شود، انتظار می رود که حرکت به سمت یک حرکت نزولی همراه با انفجارهای نوسانات تغییر کند. شکست مورد انتظار می تواند چیز خوبی برای خرس ها باشد زیرا آنها از هر فرصتی برای مقابله و تصرف کامل بازار برخوردار خواهند بود. با این حال، این بدترین سناریو در رابطه با قیمت ارز دیجیتال خواهد بود.

تصویر 10
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است. Polkadot در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر می کند زیرا امتیاز RSI به دنبال یک حرکت صعودی است که نشان دهنده فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی برای حرکت مثبت دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار گیر کرده است و انتظار می رود که شکسته شود، که ممکن است مانعی در راه گاوها ایجاد کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.