منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به 21.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای اصلاح تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به 21.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای اصلاح تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOT در روز جمعه به پیشرفت خود ادامه داد.
  • مارک 21.5 دلار دیروز آزمایش شد.
  • Polkadot قرار است امروز معکوس شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که حرکت نزولی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا بالاترین سطح جدید در حدود 21.5 دلار تعیین شد و گاوها دوباره خسته شده اند. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در اوایل هفته آینده مجدداً مقاومت قبلی 29 دلاری را مجدداً بررسی و مجدداً آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به 21.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای اصلاح تنظیم شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته پس از پیشرفت سریع دیروز با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین ، رهبر بازار 2.11 درصد ، در حالی که اتریوم 2.13 درصد افزایش یافته است. Dogecoin (DOGE) با 17 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot نمی تواند به بالای 17.5 دلار برسد

DOT/USD در محدوده 20.09 دلار – 21.17 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 14.27 درصد کاهش یافته و بالغ بر 1.62 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 20.2 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه 9 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: برای اصلاح DOT تنظیم شده است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Polkadot را در زیر 21.5 دلار ثابت نگه داریم ، در حالی که بازار در حال آماده شدن برای بازگرداندن برخی از سودهای اوایل این هفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به 21.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای اصلاح تنظیم شده است؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

به طور کلی ، اقدام قیمت Polkadot در هفته های گذشته افزایش زیادی داشته است. از آخرین نوسان عمده پایین در حدود 10.5 دلار ، DOT/USD بیش از 100 درصد افزایش یافته است تا بالاترین سطح محلی فعلی یعنی 21.5 دلار.

طی روزهای گذشته هیچ نشانه واضحی از کاهش روند رشد مشاهده نشده است چرا که بالاترین و پایین ترین قیمت ها به طور مداوم در حال تعیین است. با این حال ، پس از رسیدن به مرز 21.5 دلار ، DOT/USD به احتمال زیاد نیاز به تجدید نظر و تعیین قیمت محلی دیگر دارد.

هدف حمایتی که باید مراقب آن باشید در حدود 19 دلار قرار دارد ، زیرا قبلاً به عنوان مقاومت عمل می کرد. از آنجا ، قیمت Polkadot باید تلاش کند تا همراه با حرکت صعودی چند هفته ای به بالاترین سطح برسد و هدف صعودی بعدی در حدود 24 دلار تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که حرکت نزولی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا DOT پس از یافتن مقاومت در حدود 21.5 دلار ، یک شبه به طرف دیگر حرکت کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD دیروز معکوس شود و حرکت مجدد به سمت مقاومت قبلی 19 دلار را آغاز کند.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در زمینه سرمایه گذاری در بیت کوین PayPal ، بیت کوین مورد اعتماد و همچنین Dogecoin به عنوان یک سرمایه گذاری خوب بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.