منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به افزایش خود ادامه می دهد ، هدف بعدی $ 17 است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به افزایش خود ادامه می دهد ، هدف بعدی $ 17 است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOT دیروز به پایین ترین سطح خود رسید.
  • DOT/USD یک شبه دوباره شروع به افزایش کرد.
  • بازار قرار است در آینده به 17 دلار برسد.

تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا گاوها یک شبه به بازار ادامه دادند و تا مقاومت 17 دلار هنوز فرصت باقی است. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در آینده به سمت مقاومت 17 دلاری حرکت کند و احتمالاً فردا از آنجا شروع به بازگرداندن خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به افزایش خود ادامه می دهد ، هدف بعدی $ 17 است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفته است. بیت کوین 6.7 درصد و اتریوم 4.76 درصد رشد کردند. بقیه آلت کوین های برتر افزایش مشابهی در حدود 4-6 درصد داشته اند.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot به تجمع خود در طول شب ادامه داد

DOT/USD در محدوده 14.51 دلار – 16.60 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان قوی است زیرا گاوها بازار را یک شبه افزایش دادند. حجم معاملات 29.4 درصد افزایش یافته و بالغ بر 1.29 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 16 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه 9 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: آیا DOT آماده آزمایش بعدی 17 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Polkadot را در حال پیشروی به سمت 17 دلار ببینیم ، که نشان دهنده صعودی بیشتر برای پیگیری امروز است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به سرعت به افزایش خود ادامه می دهد ، هدف بعدی $ 17 است؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot پس از بیش از یک هفته صعود از پایین ترین سطح نوسان 10.5 دلاری که در 20 ژوئیه تعیین شده بود ، یک شبه افزایش یافت. در حال حاضر ، DOT/USD بیش از 55 درصد افزایش یافته است زیرا گاوها به دنبال آزمایش مجدد سطح اصلی مقاومت قبلی 17 دلار هستند.

این پیشرفت قیمت نشان می دهد که امروز می توان انتظار صعودی بیشتری داشت. با این حال ، هنگامی که DOT ​​به مرز 17 دلار رسید ، انتظار داریم در هفته آینده معکوس شود.

اولین پشتیبانی در حدود 15 دلار قرار دارد ، در حالی که پشتیبانی بسیار بیشتر در منطقه 13-13 دلار مشاهده می شود. در صورتی که DOT/USD حمایتی در حدود 15 دلار پیدا کند ، انتظار داریم تلاش دیگری در هفته آینده افزایش یابد ، زیرا گاوها احتمالاً می خواهند نوسان بالاتری را بالای 17.5 دلار قرار دهند و ساختار عملکرد نزولی قیمت را که طی ماه های گذشته مشاهده شده است ، معکوس کنند. .

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که روند صعودی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا گاوها در طول شب و اوایل امروز به بالاترین سطح خود در چند هفته اخیر ادامه دادند. بنابراین ، ما انتظار داریم که DOT/USD در آینده به مرز 17 دلار برسد و احتمالاً برخی از سودها را از آن جا شروع کند.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، راهنمای ما را در مورد هزینه های بیت کوین ، مزایای DeFi و همچنین ساتوشی ناکاموتو بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.