منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 8.49 دلار می رسد. آیا گاو نر بازخواهد گشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 8.49 دلار می رسد. آیا گاو نر بازخواهد گشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که امروز افت قیمت مشاهده شده است و به همین دلیل است که بازار اکنون روند نزولی را دنبال می کند. کریپتوکارنسی محدوده نزولی را پوشش می دهد زیرا خرس ها توانسته اند قیمت را از بالای 8.49 دلار متوقف کنند. پس از اینکه گاوها دیروز قیمت را بالا بردند، رکود انتظار می رفت، اما خرس ها مجبور شدند دوباره مداخله کنند و قیمت را کاهش دهند زیرا روند طی روزهای گذشته نزولی بود. با این حال، امروز با کاهش قیمت به 8.30 دلار، کاهش جزئی در قیمت ثبت شد. با این حال، کاهش قیمت اندک است و احتمال تغییر روند وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: فشار نزولی حرکت رو به بالا قیمت را متوقف می کند

با تایید یک روند نزولی از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت، قیمت بار دیگر در حال کاهش است. قیمت دیروز به طور قابل توجهی بهبود یافته بود، زیرا یک روند صعودی بازار را تحت کنترل خود داشت. اما امروز دوباره کاهش جزئی در ارزش DOT/USD مشاهده شد زیرا قیمت به سطح 8.30 دلار سقوط کرد. با این حال، پشتیبانی برای جفت ارز دیجیتال نیز ظاهر شده است. قیمت بالاتر از ارزش اندیکاتور میانگین متحرک (MA) است که در 8.16 دلار قرار دارد. به طور کلی، DOT/USD در هفته گذشته 9.92 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

نقطه 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

خرس ها قیمت را در سطح مقاومت فعلی در 9.22 دلار محدود کرده اند. علاوه بر این، نوسانات در سمت فزاینده بوده است، با باند بالایی بولینگر که در مارک 10.9 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است. در مقایسه، باند پایین بولینگر در علامت 7.10 دلار وجود دارد که نشان دهنده منطقه پشتیبانی برای DOT است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) دیروز به دلیل جو مثبت بازار بهبود یافت، اما اکنون این اندیکاتور با شیب نزولی معامله می شود که به فعالیت فروش در بازار اشاره می کند که به کاهش قیمت دامن می زند.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نیز روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز کاهش بیشتری را تجربه کرد. اگرچه طی هفته‌های گذشته روند نزولی بر نمودار قیمت حاکم بوده است، خرس‌ها به طور مداوم تلاش می‌کنند تا به برتری خود ادامه دهند. امروز، خرس ها به ارزش این ارز دیجیتال آسیب بیشتری وارد کرده اند، زیرا قیمت آن به 8.30 دلار کاهش یافته است.

با این حال، این احتمال برای DOT/USD وجود دارد که روند ممکن است تغییر کند زیرا تلاش‌های صعودی نیز در چند ساعت گذشته مشاهده شده است زیرا اخیراً قیمت کمی افزایش یافته است. اگر گاوها حرکت خود را حفظ کنند، آنگاه می توان روند را به نفع خریداران تغییر داد. میانگین متحرک (MA) در حال حاضر با 7.68 دلار معامله می شود که بسیار پایین تر از سطح قیمت است.

نقطه 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات افزایش یافته است زیرا تغییرات قیمت به صورت ساعتی بالاتر بوده است. مقادیر باندهای بولینگر به شرح زیر است. ارزش بالا در حال حاضر 8.35 دلار است، در حالی که ارزش پایین 6.38 دلار است و میانگین شاخص در 7.36 دلار است. قیمت، پس از سقوط به زیر باند بالا، دوباره به سمت بالا حرکت می کند تا بالاتر از باند بالایی در نمودار 4 ساعته حرکت کند، که یک تمایل صعودی را نشان می دهد. منحنی RSI بار دیگر به سمت بالا حرکت می کند زیرا امتیاز اکنون به شاخص 59 افزایش یافته است که نشان دهنده برقراری مجدد فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

گزارش تحلیل قیمت امروز پولکادوت حاکی از آن است که روند در این نقطه تحت تأثیر نزولی قرار دارد زیرا قیمت سکه به طور کلی کاهش یافته است. اما از سوی دیگر، حمایت صعودی نیز ظاهر شد و قیمت در چهار ساعت گذشته حرکت صعودی را پوشش داد که نشانه دلگرمی است. امتیاز RSI نیز در نمودار ساعتی در سمت بالاتر قرار دارد که به احتمال احیای بازار اشاره دارد. ما انتظار داریم که DOT ​​از سایه نزولی خارج شود، اما تنها در صورتی که احساسات بازار مثبت باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.