منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 6.40 دلار سقوط می کند، انتظار کاهش بیشتری وجود دارد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 6.40 دلار سقوط می کند، انتظار کاهش بیشتری وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از افت تا مرز 6.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.35 دلار است
  • DOT در مرز 6.50 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت دوباره به مرز 6.40 دلار کاهش یافته است که برای گاوها حمایت می کند. با این حال، آیا با افزایش فشار نزولی، DOT می تواند در سطح باقی بماند؟

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP و ICP هستند که به ترتیب 2.43 درصد شیب و 1.71 درصد کاهش را ثبت کردند.

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 6.40 دلار باز می گردد

1111
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت نزولی کم را نشان می‌دهد، زیرا این اندیکاتور اخیراً یک متقاطع نزولی را نشان داده است. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده افزایش فعالیت فروش در کوتاه‌مدت است.

EMA ها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته پایین است. علاوه بر این، از آنجایی که نمودارهای کوتاه‌مدت نوسانات پایینی را مشاهده می‌کنند، دو EMA به صورت افقی حرکت می‌کنند که نشان‌دهنده فقدان حرکت در هر دو طرف است. علاوه بر این، با حرکت دو EMA با هم، انتظار نمی رود که حرکت در کوتاه مدت افزایش یابد.

RSI در 15 روز گذشته از زمانی که شاخص در 19 سپتامبر به منطقه اشباع فروش سقوط کرد، در منطقه خنثی معامله می شود. در حال حاضر، این اندیکاتور نزدیک به موقعیت متوسط ​​در سطح واحد 50.00 معامله می شود و با شیب اندکی به سمت بالا حرکت می کند. موقعیت این اندیکاتور حاکی از فقدان تکانه در هر دو طرف است اما فضایی را برای حرکت فرار در هر جهت باقی می گذارد.

باندهای بولینگر اخیراً با شکستن قیمت از مرز 6.40 دلار متفاوت بودند. با این حال، با بازگشت قیمت به سطح، باندها شروع به همگرایی کردند که نشان دهنده عدم وجود حرکت در هر دو طرف است. در حال حاضر، خط میانگین این اندیکاتور در علامت 6.35 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی مقاومت را در علامت 6.54 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته، سیگنال فروش را با 12 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی اندکی نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را تشدید می کند و سیگنال خرید قوی را با 16 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یک شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل سلطه نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید کمی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

2222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از یافتن حمایت در سطح 6.20 دلار، گاوها توانستند یک رالی را آغاز کنند که قیمت را به سطح 6.60 دلار رساند. با این حال، از آنجایی که قیمت نتوانست در سطح ثابت باقی بماند، DOT به سطح 6.40 دلار که در حال حاضر معامله می شود، سقوط کرد.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​به حرکت نزولی خود ادامه دهد زیرا خرس ها سطح حمایت 6.35 دلار را شکستند. با این حال، می توان انتظار داشت که فعالیت نزولی در مرز 6.00 دلار کاهش یابد، جایی که حمایت کلیدی نهفته است.