منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 24.5 دلار می رسد و پایین ترین سطح خود را در 23.5 دلار تعیین می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 24.5 دلار می رسد و پایین ترین سطح خود را در 23.5 دلار تعیین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است.
  • DOT/USD دیروز شاهد نزولی بیشتر بود.
  • DOT در حال حاضر بخشی از ضرر را باز می گرداند.

تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا بازار پایین ترین سطح خود را ثبت کرده است و در حال حاضر ضرر دیروز را بازیابی می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD امروز شاهد صعود بیشتری باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 24.5 دلار می رسد و پایین ترین سطح خود را در 23.5 دلار 1 قرار می دهد
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. رهبران بازار ، بیت کوین و اتریوم ، هر دو با افزایش 1.63 و 2.29 به ترتیب افزایش یافته اند.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot پایین ترین قیمت خود را در 23.5 دلار تعیین کرد

DOT/USD در محدوده 23.46 دلار – 25.44 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.93 درصد افزایش یافته و به 1.785 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 25.12 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 9 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT شروع به افزایش می کند

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم ببینیم که قیمت Polkadot پس از پایین آمدن دیروز دوباره شروع به افزایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 24.5 دلار می رسد و پایین ترین سطح خود را در 23.5 دلار تعیین می کند
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Polkadot طی ماه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. از حمایت 10.5 دلاری ، DOT/USD بیش از 175 درصد افزایش یافته است تا اینکه مقاومت در حدود 29 دلار پیدا شد.

در زیر مقاومت 29 دلاری ، DOT/USD برای چند روز تثبیت شد و روز سه شنبه شاهد کاهش سریع بود. حمایت در ابتدا بالاتر از 24.5 دلار بود ، با این حال ، دیروز نزولی بیشتری مشاهده شد زیرا یک کاهش دیگر قیمت Polkadot را به 23.5 دلار رساند.

در طول شب ، DOT معکوس شد و از آن زمان به بعد بیشتر حرکت کرد تا بخشی از زیان دیده شده در روزهای گذشته را به دست آورد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT امروز همچنان به حرکت خود ادامه دهد و در آخر هفته به بالای 29 دلار قبلی برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که روند صعودی به دنبال آن خواهد بود زیرا بازار در اوایل امروز پس از پایین ترین سطح خود در دیروز شروع به صعود کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD بیشتر ضرر را بدست آورد و به بالاترین نوسان قبلی در 29 دلار بازگردد.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.