منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به آرامی به سمت 6.36 دلار ادامه می‌دهد، افزایش ورودی کمتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به آرامی به سمت 6.36 دلار ادامه می‌دهد، افزایش ورودی کمتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که به نظر می رسد بازار روند نسبتاً نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت DOT تا مرز 6.36 دلار اصلاح می شود. اگر روند را مشاهده کنیم، در چند ساعت گذشته، قیمت DOT در بازار به طور مداوم همانطور که توسط کندل‌های قرمز مشاهده می‌شود در حال سقوط بوده است که نشان‌دهنده حرکت نزولی است، زیرا سکه از صعود بیشتر در سطح 6.37 دلار رد شد. پشتیبانی بعدی برای DOT 6.28 دلار است که هنوز نسبت به قیمت فعلی بسیار پایین است.

کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته در یک الگوی مثلث نزولی معامله می‌شود که یک الگوی ادامه نزولی است. قیمت در حال حاضر در انتهای مثلث معامله می شود و سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 0.6 درصد کاهش یافته است. حجم 24 ساعته DOT ​​در حال حاضر 123 میلیون دلار و کل سرمایه بازار 7.14 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: DOT بالای 6.00 دلار اصلاح می شود

نمودار قیمت روزانه برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که خرس ها امروز منحنی قیمت را تعیین می کنند. DOT/USD پس از یک حرکت صعودی خفیف قیمت دیروز اصلاح شد. جفت DOT/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.36 دلار معامله می شود.

تصویر 111
نمودار قیمت 24 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) در 6.33 دلار است که نزدیک به سطح قیمت است. نوسانات برای DOT/USD در سمت بالاتر است، اما باندهای بولینگر اکنون در حال واگرایی هستند، باند بالایی در 6.37 دلار نشان دهنده مقاومت برای DOT، و باند پایین در 6.28 دلار نشان دهنده حمایت از ارز دیجیتال است که به طور متوسط ​​6.34 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکت نزولی کند قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا در یک منحنی نزولی بسیار خفیف در شاخص 42.32 قرار دارد و تقریباً نزدیک به همان امتیاز در نوسان است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که خرس‌ها برای پیشروی تلاش می‌کنند و به ارزش کلی قیمت آسیب وارد کرده‌اند، اما در عین حال، گاوها با ظاهر شدن حمایت و تابع قیمت، از فشار نزولی طفره می‌روند. یک بار دیگر به سمت بالا هدایت می شود. با این حال، گاوها ظاهر شده اند و آنها برای ساعات آینده کنترل بازار را در دست دارند.

تصویر 110
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته میانگین خود را در 6.44 دلار نگه داشته اند که بالاتر از سطح قیمت فعلی است، در حالی که باند بالا در 6.35 دلار و باند پایین در مرز 6.34 دلار است. RSI پس از سقوط، شروع به بهبود در شاخص 46.69 کرده است، زیرا منحنی به آرامی به سمت بالا می رود و فعالیت خرید در بازار از سر گرفته می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در نمودار قیمت روزانه در یک روند نزولی قرار داشت زیرا قیمت زیر 6.36 دلار معامله می شد، اما گاوها کنترل بازار را در چند ساعت گذشته در دست گرفتند همانطور که در نمودار ساعتی مشاهده می شود. با این حال، اگر گاوها همچنان کنترل بازار را در دست بگیرند و قیمت را به بالای 6.37 دلار برسانند، ممکن است یک رالی کوتاه مدت رخ دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.