منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای تست پشتیبانی در 32 دلار، پشتیبانی در 33.9 دلار قبلا خرد شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای تست پشتیبانی در 32 دلار، پشتیبانی در 33.9 دلار قبلا خرد شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است.
  • مقاومت برای DOT/USD 34.4 دلار است.
  • پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 32 دلار موجود است.

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است. DOT/USD هنوز پشتیبانی پیدا نکرده است، زیرا پشتیبانی 33.9 دلار قبلاً تحت فشار فروش سقوط کرده است. با این حال، DOT حدود 33 دلار حمایت کرد، اما روند نزولی دوباره آغاز شد زیرا خرس‌ها دوباره کنترل عملکرد قیمت را به دست گرفتند. انتظار می رود که DOT ​​امروز قبل از بهبود در جلسه معاملاتی بعدی به کاهش ارزش خود ادامه دهد.

به طور کلی، بازار ارزهای دیجیتال احساسات منفی با روند نزولی که توسط اکثر کوین‌ها دنبال می‌شود، از جمله بیت‌کوین و اتریوم که عمدتاً از یک درصد به شش درصد زیان داده‌اند، با برخی از سکه‌ها تا 11 درصد را گزارش کرده‌اند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: تلاش های صعودی کاهش یافت

نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد که قیمت امروز به طور قابل توجهی کاهش یافته است، و به طور کلی DOT از 9 نوامبر روند نزولی را دنبال کرده است، زمانی که سکه شروع به کاهش از سطح 53 دلار کرد و در زمان نوشتن امروز به 33.7 دلار رسید. DOT/USD امروز در محدوده 35 تا 32.8 دلار معامله شد. جفت ارز دیجیتال بیش از شش درصد از دست دادن را در 24 ساعت گذشته و زیان 19.22 درصدی را در هفته گذشته گزارش کرده است. حجم معاملات امروز نیز کاهش یافته است، اما نه چندان. با این حال، ارزش بازار 5.49 درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای آزمایش پشتیبانی در 32 دلار، پشتیبانی در 33.9 دلار در حال حاضر 8 شکسته شده است.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای پولکادوت بالا است و گروه های بولینگر در حال حرکت به سمت پایین هستند که نشانه خوبی برای روز آینده نیست. حد پایین باندهای بولینگر در 32.9 دلار نشان‌دهنده سطح حمایتی برای DOT برای حفظ آن است، و میانگین میانگین 41.9 دلار نشان‌دهنده ناحیه مقاومت برای DOT است، اما در سناریوی فعلی مرتبط نیست.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به شاخص 34 خم شده است. RSI همچنان شیب نزولی خود را حفظ می کند که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است. میانگین متحرک (MA) بالاتر از سطح قیمت در علامت 38 دلار وجود دارد.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت از ابتدای جلسه امروز نزولی بوده است و بیشترین خسارت در چهار ساعت اول مشاهده شده است. بر این اساس برخی تلاش‌های صعودی مشاهده شد، اما فشار نزولی هرگونه فعالیت صعودی را رد کرد و روند نزولی را ادامه داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای تست پشتیبانی در 32 دلار، پشتیبانی در 33.9 دلار در حال حاضر 9 خرد شده است.
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است زیرا باند بالایی بولینگر به 40 دلار رسیده است و باند پایینی به مرز 31 دلار رسیده است و میانگین باندهای بولینگر در علامت 36 دلار است. MA در علامت 34 دلار وجود دارد و RSI همچنان در شاخص 33 پایین تر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که به نظر می رسد سکه برای امروز به روند نزولی خود ادامه می دهد. اگر قیمت بیشتر پایین بیاید، منطقه پشتیبانی بعدی در حدود 31.6 دلار است. با این حال، معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که DOT ​​برای امروز بالاتر از علامت روانی 30 دلار معامله شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.