منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای آزمایش سطح مقاومت 24.00 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای آزمایش سطح مقاومت 24.00 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت Polkadot از 23 دلار فراتر رود و به 24.00 دلار برسد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در علامت 22 دلار قرار دارد
  • DOT با مقاومت در برابر 23 دلار مواجه است

قیمت Polkadot دیروز در سطح قیمت 21.440 دلار پشتیبانی شدیدی پیدا کرد ، که خریداران را قادر کرد تا حرکت خود را برای عبور از سطح مقاومت 22.00 دلار جمع آوری کنند. در حالی که گاوها تسلط واضحی بر بازار نشان می دهند ، اقدام قیمتی همچنان در سطح 23.00 دلار مقاومت قوی پیدا می کند که فشار نزولی قوی را به DOT ​​نشان می دهد.

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس صعودی را در بازار مشاهده می کند زیرا اکثر دارایی های اصلی عملکرد قیمتی مثبتی را در طول این دوره ثبت می کنند. بازیکنان اصلی شامل XRP ریپل و Dogecoin به ترتیب با 11.89 و 7.21 درصد شیب هستند.

شاخص های فنی برای DOT/USDT: بازار همچنان صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای آزمایش سطح مقاومت 24.00 دلار 1
شاخص های فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

در شاخص های فنی ، MACD دیروز یک روند صعودی را نشان داد ، زیرا اقدام قیمت در سطح 21.440 دلار حمایت شد. از آن زمان ، این شاخص سبز باقی مانده است ، اما با توجه به کم بودن اندازه هیستوگرام ، شتاب کم خریداران را نشان می دهد. در میان دو EMA ، 12-EMA مجدداً از 26-EMA فاصله گرفته است که نشان دهنده افزایش خریداران برای قیمت Polkadot است. 26-EMA در پشت 12-EMA قرار دارد زیرا هر دو EMA به طور پیوسته در حال افزایش هستند.

RSI در زمان مطبوعات خنثی است و درست زیر 70.00 با شیب مثبت معامله می شود. موقعیت بالای این شاخص حضور قوی صعودی در سطح قیمت فعلی را نشان می دهد در حالی که شیب مثبت آن نشان دهنده فعالیت خریداران بالا در زمان مطبوعات است. گاوها در 20 روز گذشته بر قیمت Polkadot غالب بودند ، زیرا نمودارها از علامت 14.00 دلار به سطح 23.00 دلار فعلی صعود کردند.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند اما با افزایش قیمت Polkadot تلاش می کنند تا فراتر از علامت 23.00 دلار پیشرفت کنند. قیمت Polkadot با مقاومت 24.00 دلار مواجه است اما اخیراً از مرز 22.00 دلار عبور کرده و به عنوان سطح حمایتی برای حرکت اخیر قیمت عمل می کند.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته سیگنال خرید را نشان می دهد که حاکی از تسلط صعودی در سطح قیمت فعلی است. تجزیه و تحلیل 14 مورد از 26 شاخص فنی اصلی را در حمایت از حرکت صعودی قیمت Polkadot نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها یکی از شاخص ها سیگنال فروش را نشان می دهد که نشان دهنده عدم حضور نزولی در سطح فعلی است. در همین حال ، ده شاخص باقی مانده روی حصار نشسته اند و هیچ سیگنالی از طرفین بازار پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد ، همچنین سیگنال خرید را نشان می دهد که چشم انداز مثبتی برای عملکرد قیمت Polkadot در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد 14 شاخص نشان می دهد حرکت بیشتر به سمت بالا برای قیمت Polkadot در برابر تنها چهار شاخص نشان می دهد یک حرکت نزولی قیمت. در همین حال ، هشت شاخص در زمان نوشتن خنثی باقی می مانند.

از قیمت Polkadot چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT برای آزمایش سطح مقاومت 24.00 دلار 2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت Polkadot به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها تا عصر امروز قیمت 24.00 دلار را نقض می کنند. شاخص های فنی کوتاه مدت و تجزیه و تحلیل فنی میان مدت نیز مثبت هستند و حاکی از تسلط بیشتر بر قیمت Polkadot در چارچوب روزانه است.