منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با مقاومت 9.27 دلار روبرو می شود، فقط از 10 دلار فاصله می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با مقاومت 9.27 دلار روبرو می شود، فقط از 10 دلار فاصله می گیرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی را برای امروز پیش‌بینی می‌کند، زیرا قیمت در حال کاهش است. بازار در چند هفته گذشته روند صعودی را دنبال کرده است زیرا گاوها عمدتاً برنده شده اند و روند بازار صعودی بود. قیمت در چند ساعت گذشته پس از شروع نزولی قیمت امروز به دلیل افزایش ناگهانی فشار فروش، با کاهش قابل توجهی روبرو شد. آخرین روند نزولی ارزش سکه را به 9.16 دلار کاهش داد زیرا سکه در 9.27 دلار رد شد. با این حال، DOT/USD در ثبت بالاترین بالاتر از آخرین اوج خود یعنی 8.61 دلار که در 31 ژوئیه 2022 مشاهده شد، موفق بود.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: سطح قیمت ها به 9.16 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها ظاهر می شوند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که خرس ها در هشت ساعت گذشته بر نمودار قیمت تسلط داشته اند، زیرا قیمت در حال حاضر به سطح 9.16 دلار کاهش یافته است. قبلاً یک روند صعودی ثابت طی دو هفته گذشته ادامه داشته است، زیرا فعالیت صعودی تقریباً به نقطه اوج خود رسیده است که از افزایش 16.91 درصدی ارزش سکه در هفت روز گذشته مشهود است. وضعیت اکنون برای خریداران ارزهای دیجیتال نامطلوب است، زیرا DOT امروز در دست اصلاح است. در ادامه، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در حال حاضر 8.51 دلار نشان می دهد.

DOT 1 روز 3
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

اگرچه گاوها پیشتاز بودند، اما اکنون خرس ها با موفقیت از آنها پیشی گرفته اند. نوسانات در حال افزایش است و ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 9.39 دلار است که نشان دهنده مقاومت است و ارزش پایین تر در 6.63 دلار است که نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 64 کاهش یافته است، این شاخص همچنان در سطح بالاتری قرار دارد، اما منحنی نزولی آن نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت نیز یک روند نزولی را پیش‌بینی می‌کند زیرا روند قیمت دچار تغییر شده است و اکنون حرکت قیمت به سمت پایین است. آخرین حرکت قیمت نزولی است و گاوها برای ایجاد روند نزولی کنار گذاشته شده اند. قیمت به یک موقعیت پایین تر یعنی 9.16 دلار اصلاح شده است و انتظار می رود در چند ساعت آینده به پایین ترین حد خود برسد. ارزش میانگین متحرک 9.10 دلار است، زیرا گاوها قبلاً پیشرو بودند.

DOT 4 ساعت 2
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان می دهد که روند ممکن است به زودی تغییر کند یا ممکن است در جهت نزولی تشدید شود. با این وجود، ارزش باندهای بولینگر بالا به 9.42 دلار رسیده است و ارزش باندهای بولینگر پایین به 8.25 دلار کاهش یافته است. منحنی RSI روند نزولی را تأیید می کند و امتیاز به شاخص 62 افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه و ساعتی پولکادوت یک اشاره نزولی به دست می دهد زیرا قیمت امروز دچار کاهش جزئی شده است. قیمت در حال حاضر در سطح 9.16 دلار است و انتظار می رود در چند ساعت آینده بیشتر کاهش یابد. در عین حال، پیش‌بینی قیمت ساعتی از فروشندگان حمایت می‌کند زیرا قیمت حرکت نزولی را در چهار ساعت گذشته نیز پوشش می‌دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.