منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با روند نزولی در 6.26 دلار مواجه است، زیرا خرس ها مانع حرکت صعودی قیمت می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با روند نزولی در 6.26 دلار مواجه است، زیرا خرس ها مانع حرکت صعودی قیمت می شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت پولکادوت نشانه هایی از یک روند نزولی قوی را نشان می دهد، زیرا منحنی قیمت حرکت نزولی را برای روز نشان می دهد. در روز گذشته، بازار توسط گاو نر اداره می شد، اما جو کلی بازار نزولی بود. قیمت فعلی DOT 6.26 دلار است که کمی کمتر از قیمت بسته شدن دیروز است. به نظر می رسد فعالیت های فروش بیشتری در حال انجام است و انتظار می رود ضرر بیشتری در راه باشد.

خط روند صعودی برقرار است، اما مقاومت 6.64 دلار مانع حرکت صعودی قیمت می شود. یک وقفه بالاتر از این سطح می تواند DOT را به سطح جدیدی برساند و جرقه ای برای گاو نر ایجاد کند. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند از این سطح عبور کند، می تواند منجر به زیان بیشتر و احساسات نزولی در بازار شود.

حجم معاملات برای DOT/USD در حال حاضر کم است، که نشان می دهد اکثر معامله گران به طور فعال دارایی را معامله نمی کنند. ارزش بازار پولکادوت نیز پایین است و 7.22 میلیارد دلار است. این نشان می دهد که در حال حاضر خریداران کافی در بازار برای افزایش قیمت سکه وجود ندارد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: با کاهش قیمت به زیر 6.64 دلار، ارز دیجیتال با نزول بیشتری روبرو می شود.

روند نزولی در حال تسخیر بازار است زیرا ارزش تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. انتظار می رود این روند در چند هفته آینده تشدید شود، زیرا فشار فروش بالا می رود. قیمت در حال حاضر پس از مواجهه با شوک عظیم امروز در 6.26 دلار ایستاده است. مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه در حال حاضر در موقعیت نسبتاً ثابتی قرار دارد که نشان می دهد روند نزولی در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت.

تصویر 529
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 در ارتفاع نسبتاً بیشتری نسبت به منحنی SMA 20 قرار دارد، زیرا خرس ها برای مدتی تسلط داشتند. اگر به سمت شاخص باندهای بولینگر حرکت کنیم، باند بالای آن 6.82 دلار است، در حالی که باند پایین آن در نقطه 4.44 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بسیار پایین است و در حال لمس حد کمتر خرید یعنی 71.64 است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: سطوح قیمت پس از رانش نزولی به زیر 6.64 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت نشان دهنده روند نزولی این ارز دیجیتال است، زیرا خرس ها پیشتاز خود را حفظ کرده اند. در چهار ساعت گذشته، ارزش DOT/USD به دلیل فشار فروش مداوم به 6.26 دلار کاهش یافت. روند نزولی طی چند ساعت گذشته ثابت بوده و به احتمال زیاد در ساعات آینده نیز قوی خواهد ماند. میانگین متحرک نمودار قیمت چهار ساعته روی 6.40 دلار تعیین شده است.

تصویر 528
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که روند نزولی در آینده گسترش خواهد یافت. باند بالایی شاخص باندهای بولینگر به علامت 6.70 دلار می رسد، در حالی که باند پایینی علامت 6.06 دلار را لمس می کند. نمودار RSI نیز منحنی نزولی را نشان می دهد و امتیاز اکنون برای DOT/USD 59.61 است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

از تحلیل قیمت پولکادوت بالا، می توان تایید کرد که ارز دیجیتال به دلیل موج نزولی با زیان بزرگی مواجه است. امروز قیمت با کاهش قابل توجهی روبرو شد و به 6.26 دلار کاهش یافت. اگر روند نزولی در ساعات آینده گسترش یابد، تحلیلگران انتظار کاهش بیشتر ارزش سکه را دارند.