منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با رد شدن 47.1 دلار روبرو می شود زیرا خرس ها کنترل می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با رد شدن 47.1 دلار روبرو می شود زیرا خرس ها کنترل می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است.
  • مقاومت برای DOT/USD 47.4 دلار است.
  • پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 44.7 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که با نزدیک شدن به 47.1 دلار، سکه از صعود بیشتر رد شد. پیش از این، DOT در 47.6 دلار در 11 نوامبر رد شده بود، و به نظر می رسد که خرس ها روز به روز کنترل خود را محکم می کنند، زیرا اکنون خط روند قیمت شروع به شکل گیری اندکی نزولی کرده است. هر سقف قیمتی صعودی از 8 نوامبر به بعد کمتر از قیمت قبلی است که نشان دهنده توانمندسازی نزولی است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها از حمایت 44.7 دلاری دفاع می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می‌دهد که خرس‌ها امروز قیمت را از 47.1 دلار به 46.7 دلار کاهش داده‌اند، زیرا DOT/USD در زمان نوشتن با ارزش بعدی معامله می‌شود. کاهش قیمت اندک است اما برتری نزولی را نشان می دهد. با توجه به آسیب اسمی امروز و تلاش‌های صعودی دیروز، این جفت ارز دیجیتال همچنان در 24 ساعت گذشته تقریباً دو درصد افزایش ارزش داشته است. در مقابل، DOT در هفته گذشته بیش از 10 درصد از ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات نیز 35 درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با رد 47.1 دلار مواجه می شود زیرا خرس ها 1 را می گیرند
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای ارز دیجیتال بالا است زیرا باندهای بولینگر به شدت گسترش می‌یابند، باند بالا در علامت 56 دلار و باند پایین در علامت 39 دلار نشان دهنده پشتیبانی از DOT است، زیرا قیمت بین باند پایین و میانگین معامله می‌شود. از شاخص، میانگین میانگین 47.9 دلار نشان دهنده مقاومت برای DOT است.

میانگین متحرک (MA) با 49.1 دلار بالاتر از سطح قیمت معامله می شود و شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی خط مرکزی منطقه خنثی در شاخص 51 وجود دارد. شیب نزولی اندک RSI فعالیت فروش بیشتری را در بازار نشان می دهد. .

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد بیشترین خسارت در چهار ساعت اول جلسه امروز مشاهده شده است. اخیراً تلاش‌های صعودی ظاهر شده‌اند، زیرا لغزش قیمت متوقف شده است و آخرین کندل در نمودار 4 ساعته سبز است اما اندازه کوچک‌تری دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT با رد شدن 47.1 دلار مواجه می شود زیرا خرس ها 2 را می گیرند
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، باند بالاینگر بولینگر در علامت 49 دلار و باند پایین در علامت 46 دلار قرار دارد که به طور متوسط ​​در مارک 46.8 دلار قرار دارد. MA در زیر سطح قیمت در علامت 46.3 دلار معامله می شود، اما RSI در نیمه پایین منطقه خنثی در شاخص 43 قرار دارد و حرکت RSI تقریباً مستقیم است که به حضور هر دو عنصر نزولی و صعودی در شاخص اشاره دارد. بازار.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه با مقاومت قوی در حدود 47 دلار مواجه است، زیرا چندین بار نتوانسته است از این مقاومت حیاتی عبور کند. به نظر می رسد محدوده 47 تا 48 دلار در یک منطقه نزولی قوی قرار دارد. اگرچه مشاهده کرده‌ایم که DOT ​​در یک حرکت سریع در تاریخ 1 نوامبر در سفر خود به سمت ATH از این محدوده عبور کرد، اکنون شرایط متفاوت است. بازار DOT همچنان به سمت صعودی متمایل است، اما شدت آن در چند روز گذشته کاهش یافته است. با این حال، برخی از علائم دلگرم کننده در نمودار روزانه وجود دارد و همچنین روند کلی همچنان صعودی است، اما برای معاملات روزانه، فرسودگی صعودی واضح است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.