منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا یک روند صعودی جدید را با قیمت 5.70 دلار آغاز می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا یک روند صعودی جدید را با قیمت 5.70 دلار آغاز می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot طی چند روز گذشته روند صعودی داشته است، زیرا این ارز دیجیتال در حال حاضر 5.70 دلار قیمت دارد. سطح مقاومت کلیدی در سطح 5.73 دلار است و شکستن بالاتر از این قیمت می تواند نشان دهنده افزایش بیشتر پولکادوت در آینده نزدیک باشد. علاوه بر این، سطح پشتیبانی برای DOT/USD در 5.52 دلار است و افت زیر این قیمت نشان دهنده بازگشت احتمالی در روند صعودی فعلی است.

قیمت DOT/USD در زمان نگارش این مقاله بیش از 3 درصد افزایش داشته و حجم معاملات نیز طی 24 ساعت گذشته 18 درصد افزایش یافته است. بازار در حال حاضر در مجموع ارزش بازار 6.51 میلیارد دلار در گردش است و این نشان دهنده احساسات صعودی برای پولکادوت است زیرا به نظر می رسد ارز دیجیتال آماده ادامه حرکت صعودی خود در آینده نزدیک است.

تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: همه اندیکاتورهای روزانه صعودی هستند

نمودار کندل استیک 24 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در حال افزایش است و ممکن است در آینده نزدیک به 5.73 دلار برسد که به عنوان یک سطح مقاومت کلیدی عمل می کند. بازار DOT هفته را با حرکت صعودی قوی آغاز کرد و در حال حاضر با قیمت 5.70 دلار معامله می شود، اما نزولی در روز قبل نیز مشاهده شد. با این حال، اندیکاتورهای روزانه در نمودار کندل استیک یک روزه، حرکت صعودی قوی را برای تحلیل قیمت پولکادات نشان می‌دهند. با میانگین متحرک در حال حاضر روی علامت 5.44 دلار قرار دارد.

تصویر 84
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

EMA 50 روزه و SMA 100 روزه نیز در حال حاضر در جهت صعودی همسو هستند و این احتمالا به تحلیل قیمت پولکادوت قدرت بیشتری در حرکت رو به جلو می دهد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز روند صعودی دارد، که بیشتر نشان می دهد که قیمت ممکن است در آینده نزدیک به افزایش خود ادامه دهد. RSI برای یک دوره 24 ساعته در حال حاضر روی 42.64 است که نشان می دهد ممکن است در آینده نزدیک مقداری تثبیت وجود داشته باشد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: DOT به 5.70 دلار باز می گردد و شانس بازیابی را افزایش می دهد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 5.70 دلار معامله می شود که نشان دهنده بهبودی جزئی از پایین ترین سطح قبلی خود یعنی 5.53 دلار است. این نشان می‌دهد که Polkadot ممکن است قبل از ادامه روند صعودی خود، در یک دوره طولانی ثبات باشد. به نظر می رسد قیمت DOT/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، مسیر قیمت DOT/USD به سمت بالا حرکت می کند، تلاش می کند از مقاومت عبور کند، که نشان دهنده پتانسیل صعودی و فرصت های معکوس است.

تصویر 83
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 59.59 است و به این معنی است که بازار کمی بیش از حد خرید است. با این حال، خط MACD یک متقاطع صعودی بالقوه را در آینده نزدیک نشان می دهد که می تواند منجر به افزایش قیمت قابل توجهی برای ارز دیجیتال شود، زیرا خط سیگنال به سمت بالا حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال ممکن است قبل از ادامه روند صعودی خود، برای مدت طولانی در ثبات باشد. هر دو شاخص قیمت روزانه و 4 ساعته در حال حاضر حرکت صعودی را نشان می‌دهند و این نشان می‌دهد که ارزش توکن DOT ممکن است در آینده نزدیک به افزایش خود ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Polkadot هستید، پیش‌بینی‌های قیمت بلندمدت ما را در Chainlink، VeChain و Axie Infinity ببینید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.