منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 34 دلار معکوس می شود ، هفته آینده نزولی تر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 34 دلار معکوس می شود ، هفته آینده نزولی تر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای هفته آینده نزولی است.
  • DOT/USD یک شبه به 32 دلار افزایش یافت.
  • DOT این هفته شتاب خود را از دست داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز نزولی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته پس از آنکه دیروز کمی به بالاترین سطح خود رسید ، دوباره حرکت کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که DOT/USD امروز نیز کاهش یابد و بیشترین سود این هفته را به دست آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 34 دلار معکوس می شود ، هفته آینده نزولی تر است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. رهبران بازار ، بیت کوین و اتریوم ، 0.33 و 0.57 درصد افزایش یافته اند ، در حالی که بقیه آلت کوین های برتر سقوط کرده اند. Polkadot (DOT) با از دست دادن 2.99 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot از 34 دلار بالا می رود

DOT/USD در محدوده 32.04 دلار – 33.41 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خوب در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 22.93 درصد کاهش یافته است و در کل 1.37 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش کل بازار در حدود 32.2 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 9 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT برای اصلاح بیشتر تنظیم شده است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد حرکت قیمت Polkadot در روزهای گذشته پس از افزایش شدید قیمت در اوایل این هفته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT معکوس می شود ، هفته آینده نزولی تر می شود؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot در این هفته پیشرفت چشمگیری داشته است. پس از پایین ترین سطح در حدود 23.5 دلار در 26 آگوست ، DOT/USD شاهد افزایش دیگری در این هفته بود.

DOT تا مرز 34 دلار حدود 45 درصد افزایش یافت ، که پس از کند شدن حرکت و کمی بیشتر به بالاترین حد خود رسید ، که نشان دهنده خستگی است. این پیشرفت قیمت در 24 ساعت گذشته منجر به اصلاح جزئی شده است و در حال حاضر علامت 32 دلار به عنوان پشتیبانی عمل می کند.

با این حال ، با توجه به این که گاوها به احتمال زیاد خسته شده اند ، ما انتظار داریم DOT/USD هفته آینده بازآرایی را آغاز کرده و بخشی از سود این هفته را پس بگیرد. هدف پشتیبانی بعدی در مرز 30 دلار قرار دارد و پشتیبانی بیشتر در نوسان قبلی 29 دلار دیده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز نزولی است زیرا بازار در چند روز گذشته روند رو به رشدی خود را از دست داده است ، که نشان دهنده بهبود آینده است. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در 24 ساعت آینده نزولی بیشتری داشته باشد و 30 دلار به عنوان هدف پشتیبانی بعدی خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد Wrapped Bitcoin ، Decentralized Exchanges و همچنین NFT Marketplace بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.