منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 30 دلار بیشتر می شود ، حرکت بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 30 دلار بیشتر می شود ، حرکت بعدی چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • جفت DOT/USDT با افزایش بیش از 15 درصدی افزایش چشمگیری داشته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ما نشان می دهد که مقاومت در برابر $ 29 شکسته شده است.
  • اگر قیمت Polkadot نتواند این منطقه را به پشتیبانی تبدیل کند ، می توانیم انتظار عقب نشینی داشته باشیم.

Polkadot امروزه با کسب بیش از 15 درصد به یکی از برترین کسب کنندگان رمز ارز تبدیل شده است. یکی دیگر از مدعیان اصلی برای کسب این جایگاه ، Solana (SOL) است که امروز حدود 14 درصد افزایش یافته است. بازار شتاب صعودی به خود گرفته است و در حال حاضر ، ممکن است انتظار داشته باشیم که آلت کوین ها امروز با حاشیه های هنگفت افزایش یابند. بیت کوین همچنین توانست سطح حمایت خود را در مارک 47 هزار دلار حفظ کند.

یک ماه برای بیت کوین گذشته است ، زیرا توانست روند نزولی را به صعودی صعودی تبدیل کند و پس از آن ، آلت کوین ها نیز رشد زیادی داشته اند. LUNA و SOL در مقایسه با سایر آلتکوین ها بیشترین سود را دارند. امروزه اتریوم نیز حدود 6 درصد افزایش یافته است زیرا کل بازار در حال افزایش مثبت است. اما ، برای پیش بینی قیمت های آینده ، امروز از تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot خود استفاده می کنیم.

همچنین ، اگر به دنبال سرمایه گذاری طولانی مدت در DOT هستید ، بهتر است نگاهی به پیش بینی قیمت Polkadot ما از 2021 تا 2025 داشته باشید. در اینجا ، می توانید پیش بینی قیمت تمام سالهای بین 2021 تا 2025 را بیابید. بنابراین ، بیایید عمیق تر به تجزیه و تحلیل قیمت Polakdot بپردازیم.

مطالعه دقیق نمودار 4 ساعته: تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot یک شکست صعودی را تأیید می کند

در نمودار 4 ساعته DOT/USDT زیر ، به وضوح قابل مشاهده است که ما شاهد چیزی هستیم که در ماه های ژوئن-ژوئیه نتوانستیم شاهد آن باشیم ، یعنی یک شکست صعودی. نمودار در تمام طول روز سبز بود و قیمت Polkadot بالاتر از مقاومت قوی که در سطح 29 دلار وجود داشت شکست. این یک حرکت کلیدی بود و اگر قیمت بتواند در اینجا پشتیبانی ایجاد کند ، ممکن است در آینده شاهد جزییات بالاتر از 30 دلار برای جفت DOT/USDT باشیم.

اولین شاخصی که امروز در نظر خواهیم گرفت باند های Bollinger هستند و از خواندن زیر ، مشخص است که قیمت چند ساعت پیش از گوشه بالایی شکسته است. با توجه به میانگین متحرک کلیدی در نمودار 4 ساعته ، قیمت بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه و 100 روز معامله می شود. قیمت فعلی BTC/USD 47.7 هزار دلار است که به عنوان سطح پشتیبانی عمل می کند. اگر بیت کوین بتواند این سطح را حفظ کرده و بیشتر پیش برود ، واضح است که شاهد خواهیم بود که همه آلتکوین ها از جمله Polkadot بالاتر از مقاومت خود بالا می روند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot
تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار توسط TradingView

برای نمودار 4 ساعته زیر ، قرائتی از شاخص MACD و شاخص RSI داریم. این دو شاخص نقش مهمی در نمایش تقاضای بازار برای یک ارز رمزنگاری شده دارند. در حال حاضر ، حجم معاملات DOT/USDT افزایش 291.27 درصدی را تجربه کرده است.

خواندن منطقه طبیعی را نقض کرده و از نظر سطح RSI وارد منطقه خرید بیش از حد شده است. خوانش 73 است. موقعیت خرید بیش از حد نشان می دهد که این ممکن است فرصتی مناسب برای فروش DOT در دست شما و خرید با قیمت پایین تر باشد. اگرچه بیت کوین به بالاتر از 48 هزار دلار حرکت کرد ، حفظ ارزهای خود تا رسیدن شمع قرمز در حال نفوذ مفید خواهد بود.

برای نشانگر MACD ، هیستوگرام سبز چشمک می زند و نشانگر MACD خط سیگنال یا خط نارنجی را فشار داده است. این امر نشان دهنده واگرایی صعودی برای MACD در نمودار 4 ساعته است ، یعنی قیمت های بالاتر می تواند پس از خنک شدن به دست آید.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 30 دلار بیشتر می شود ، حرکت بعدی چیست؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

یک نتیجه گیری مستقیم که می توان از تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در بالا انجام داد این است که حرکت قیمت قطعاً صعودی است و اگر بیت کوین بتواند حرکت خود را انجام داده و به بالای 48 هزار دلار برسد ، ممکن است شاهد قیمت های بالاتری باشیم. در غیر این صورت ، ممکن است دوره خنک کننده ای را تجربه کنیم.

اخبار عالی پیرامون شبکه Polkadot شامل بحث در مورد DAO ها است که در آن در مورد روشهای مختلف جدید استفاده از DAO ها صحبت می شود. این یکی دیگر از برنامه های شبکه Polkadot است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.