منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 24 دلار عبور می کند و به سرعت به $ 26 بعدی حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 24 دلار عبور می کند و به سرعت به $ 26 بعدی حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که حرکت قوی صعودی باید دنبال شود.
  • DOT/USD یک شبه شروع به افزایش کرد.
  • DOT اوایل امروز مقاومت 24 دلاری را پشت سر گذاشت.

تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا گاوها یک شبه شروع به افزایش بازار کردند و مقاومت 24 دلار در اوایل امروز شکسته شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD امروز بیشتر پیشرفت کند و در آینده به مرز 26 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 24 دلار عبور می کند و به سرعت به 26 دلار در 1 بعدی می رسد
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزپایه امروز در شرایط سبز به سر می برد چرا که گاوها یک شبه سرعت خود را افزایش دادند. بیت کوین 3.6 درصد و اتریوم 4.55 درصد رشد کردند. سولانا (SOL) با 31 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot با شتاب قوی بالاتر می رود

DOT/USD در محدوده 21.87 دلار – 25.00 دلار معامله می شود که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39.56 درصد افزایش یافته و در مجموع 1.8 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار در حدود 24.66 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه 9 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: هدف بعدی DOT 26 دلار است

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد افزایش سریع قیمت Polkadot در ساعات گذشته باشیم زیرا گاوها مقاومت بعدی 26 دلار را هدف قرار می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از 24 دلار عبور می کند و به سرعت به $ 26 بعدی حرکت می کند
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Polkadot طی هفته های گذشته پس از آنکه قیمت نوسان جدید در حدود 10.5 دلار تعیین شد ، به سرعت در حال پیشرفت است. تا کنون ، DOT/USD بیش از 130 درصد به مقاومت 24 دلاری رسیده است.

کاهش سرعت حرکت هنوز به چشم نمی خورد زیرا چندین اوج و پایین در طول منطقه بین خط آبی متوسط ​​100 ساعته و خط قرمز متوسط ​​200 ساعته ایجاد شده است. تا زمانی که قیمت Polkadot به این منطقه احترام بگذارد ، می توان انتظار داشت که روند صعودی در هفته های آینده ادامه یابد.

پس از تثبیت دیروز در محدوده حمایتی میانگین های متحرک ، DOT/USD یک شبه افزایش بیشتری پیدا کرد. این پیشرفت قیمت منجر به شکسته شدن مقاومت 24 دلاری طی ساعات گذشته شده است. DOT/USD باید به مقاومت 26 دلاری بعدی برسد و احتمالاً مجدداً در اواخر این هفته مجددا به پایین ترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا گاوها امروز به طور فعال قیمت بازار را افزایش می دهند. DOT/USD بدون هیچ تردیدی مقاومت 24 دلاری را پشت سر گذاشت ، به این معنی که ما انتظار داریم مقاومت بعدی در 26 دلار دیروز امروز به دست آید.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.