منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از مرز 5.38 دلار عبور می کند، زیرا حرکت صعودی غالب است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT از مرز 5.38 دلار عبور می کند، زیرا حرکت صعودی غالب است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز در سمت صعودی قرار دارد. گاوها پس از کاهش مداوم در دو روز گذشته که پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 7.35 دلار در 8 نوامبر انتظار می رفت، امروز قیمت را به 5.38 دلار رساندند. امروز گاوهای DOT به سرعت قیمت را به بالای سطح حمایت 5.02 دلار شکستند و اکنون به دنبال مقاومت بعدی در 5.47 دلار هستند. در مقابل، پشتیبانی از جفت DOT/USD با قیمت 5.02 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: قیمت DOT به 5.47 دلار باز می گردد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از سقوط دیروز که قیمت تا 5.02 دلار کاهش یافت، قیمت بسیار بالاتر از سطح 5.00 دلار بهبود یافته است. در حال حاضر، جفت DOT/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.38 دلار معامله می شود. ارزش این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 7.49 درصد افزایش یافته بود، اما همچنان در طول هفت روز گذشته به دلیل روند نزولی هفته گذشته، زمانی که DOT/USD زیان قابل توجهی را تجربه کرد، حدود 7.84 درصد از دست داده است. . حجم معاملات DOT/USD در حال حاضر 251 میلیون دلار برای امروز است و ارزش کل بازار پولکادوت 6.14 میلیارد دلار در زمان انتشار بر اساس داده های CoinMarketCap است.

تصویر 379
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4.58 دلار است که نشان می دهد ارز دیجیتال می تواند بالاتر از سطح 5.00 دلار و سطوح مقاومت آزمایشی 5.47 دلار امروز به بهبود خود ادامه دهد. اندیکاتور MACD در نمودار قیمت پولکادوت نیز به نفع حرکت صعودی قوی است که حاکی از روند صعودی بیشتر در کوتاه مدت است. اندیکاتور RSI نیز روی 40.66 قرار دارد که نشان می دهد قیمت به اندازه کافی حرکت صعودی دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت، حرکت صعودی را بیشتر تایید می کند. 4 ساعت آخر جلسه امروز برای ارزش کریپتوکارنسی مناسب بود، زیرا افزایش شدیدی در قیمت DOT/USD در طول ساعت مشاهده شد، اما فشار فروش زمانی شروع شد که قیمت به مرز 5.37 دلار نزدیک شد.

تصویر 380
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 ساعته 5.60 دلار است، در حالی که میانگین متحرک 100 ساعته 5.03 دلار و میانگین متحرک 200 ساعته 4.71 دلار است. اندیکاتور MACD در نمودار قیمت 4 ساعته برای DOT/USD بالا نیز یک متقاطع صعودی را نشان می دهد که افزایش قیمت پولکادوت را تایید می کند. اندیکاتور RSI نیز روی 34.88 قرار دارد که نشان می دهد ممکن است قیمت بیشتر از نظر ارزش افزایش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که گاوها امروز قیمت را بالاتر می برند و هدف کوتاه مدت 5.47 دلار می تواند به زودی توسط DOT/USD محقق شود. با این حال، انتظار می‌رود که نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل اقدامات نظارتی نامشخص باقی بماند.