منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT ارزش را به 5.32 دلار افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT ارزش را به 5.32 دلار افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز رویکرد نسبتاً خوشبینانه ای را نشان می دهد. قیمت بیشتر ارزش از دست رفته خود را به دست آورده است. در چند روز اخیر، هزینه DOT ​​بسیار مورد توجه مثبت قرار گرفته و تا حدودی افزایش یافته است. در 7 دسامبر 2022، قیمت به طور ناگهانی از 6.51 دلار به 5.25 دلار کاهش یافت، با این حال، قیمت در همان روز شروع به رشد مثبت بیشتر کرد و دوباره ارزش 5.27 دلار را به دست آورد. در 8 دسامبر 2022، قیمت به اوج های جزئی رسید و به بالاترین سطح یک روزه 5.32 دلار رسید. علاوه بر این، قیمت ارز رمزنگاری شده حدود 5.32 دلار باقی مانده است.

پولکادوت در حال حاضر با 5.32 دلار معامله می شود. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 0.11 درصد کاهش داشته است، با حجم معاملات 162,510,062 دلار و ارزش بازار زنده 6,086,456,742 دلار. پولکادوت در رتبه ۱۲ در بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت بسته شدن نامشخص نشان می دهد که باعث می شود قیمت های DOT کمتر مستعد تغییرات نوسان شوند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 5.59 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.2 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. علاوه بر این، به دلیل شکست اخیر، به نظر می رسد قیمت بیشتر به سمت پایین حرکت کند، با احتمال قوی برای شکستن حمایت یک بار دیگر. شکست منجر به افزایش قابل توجه نوسانات نیز شده است.

تصویر 153
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 38 است که در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. امتیاز RSI به دنبال یک حرکت نزولی در منطقه کم‌ارزش‌گذاری شده است که نشان‌دهنده کاهش ارزش آینده است. قیمت DOT/USD جایگاه بسیار پایینی در بازار پیدا کرده و خود را در آنجا ثابت کرده است. تسلط فعالیت فروش باعث کاهش RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت ثابت خفیف نشان می دهد. با حرکت باندهای مقاومت و حمایت به سمت یکدیگر، شروع به فشرده شدن می کند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و کمتر مستعد تغییرات نوسان می شود. حد بالایی باند Bollinger 5.65 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای DOT عمل می کند. حد پایین باند Bollinger در 5.11 دلار است که نشان دهنده قوی ترین نقطه پشتیبانی DOT است.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. قیمت به سمت پویایی منفی حرکت می کند. به نظر می رسد که خرس ها بازار را برای خود مدعی شده اند و در راه حفظ این سلطه تا چند هفته آینده هستند. قیمت از باند MA عبور کرده و باعث برگشت شده است و به نظر می رسد نوارهای نوسان تهدیدی برای گاوها باشد.

تصویر 154
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 42 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است. پولکادوت در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر خواهد کرد زیرا امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل زیادی برای افزایش حرکت دارد. با این حال، در حال حاضر، به نظر می رسد بازار به نفع یک شکست احتمالی است، که ممکن است برای گاوها سودمند باشد. آنها ممکن است بازار را معکوس کنند و بازار را برای خود ادعا کنند.