منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT ارزش خود را در 5.56 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT ارزش خود را در 5.56 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 19 نوامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی، به دست آوردن مقداری حرکت منفی، نشان می دهد که نشان دهنده از دست دادن وضعیت مثبت برای بازار DOT است. قیمت پولکاد در چند ساعت گذشته منفی بوده است. بازار روز گذشته در روند صعودی قرار داشت و قیمت به نظر می رسید به بالای سطح بلندمدت 5.74 دلار حرکت کند، اما به دلیل برخی فشارهای نزولی بر بازار، از دستگیره 5.74 دلار نزول کرد و در حال حاضر با قیمت 5.74 دلار معامله می شود. 5.56 دلار

قیمت فعلی پولکاد 5.56 دلار با حجم معاملات 125879616 دلار است. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 2.35 درصد کاهش داشته است. Polkadot در حال حاضر با ارزش بازار زنده 6,318,259,648 دلار در رتبه 11 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: آخرین تحولات

تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت غیرفعال نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت پولکادوت در برابر تغییرات متغیر در هر دو حد مقاوم می شود. حد بالایی باند بولینگر 5.84 دلار است، در حالی که حد پایین باند بولینگر 5.51 دلار است.

تصویر 325
نمودار قیمت 24 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

به نظر می‌رسد قیمت DOT/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت DOT/USD به سمت حمایت حرکت می کند و اگر قیمت حمایت را بشکند، احتمالاً به زودی حرکت را معکوس می کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) 42.49 است که نشان دهنده یک سهام نسبتاً پایدار ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. تسلط فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود. RSI نشان‌دهنده ویژگی‌های کاهش‌دهنده است که به طور بالقوه می‌تواند پویایی بازار را در صورت کاهش بیش از حد معکوس کند. اگر گاوها از این فرصت استفاده کنند، می‌توان این فرصت را برای گاوها در نظر گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز: DOT علائم منفی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت نزولی نشان می دهد، به این معنی که قیمت پولکادوت کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد می شود. حد بالایی باند بولینگر 7.21 دلار است، در حالی که حد پایین باند بولینگر 5.08 دلار است.

تصویر 326
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک 4 ساعته در حال حاضر 5.72 دلار است که نشان می دهد بازار به سمت از دست دادن ارزش کل پیش می رود. به نظر می رسد این روند تحت سلطه خرس ها است و کاهش زیادی در قیمت پولکادات وجود دارد. این می تواند نشانه ای از این باشد که اگر قیمت ها به زیر سطح حمایت 5.54 دلار برسند، حرکت نزولی در بازار ممکن است ادامه یابد. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در امتیاز کمتر از 44.72 قرار دارد که نشان می‌دهد بازار بیش از حد فروش رفته و ممکن است شاهد تغییر قیمت باشد. به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده ادامه حرکت منفی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد منفی دارد. به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار بسیار غیرقابل پیش‌بینی است، زیرا پتانسیل حرکت به هر دو حد را نشان می‌دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.