منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: گاوهای DOT با افزایش حرکت صعودی محدوده 6.55 دلار را بازیابی می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: گاوهای DOT با افزایش حرکت صعودی محدوده 6.55 دلار را بازیابی می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت حرکت جانبی قیمت را برای روز نشان می دهد زیرا قیمت به آرامی در حال بهبود است. قیمت در چند روز گذشته زیر سایه نزولی قرار داشت، با این حال امروز بهبودی در حرکت صعودی مشاهده می شود. قیمت ها در سطح 6.68 دلار با مقاومت روبرو هستند و شکستن بالاتر از این سطح مقاومت می تواند قیمت ها سطح مقاومت 7.00 دلار را آزمایش کند. حمایت بحرانی در سطح 6.43 دلار دیده می شود. و یک شکست کمتر از این حمایت می تواند منجر به بازگشت قیمت ها به سطح حمایت 6.25 دلار شود.

قیمت در 24 ساعت گذشته 1.53 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 6.55 دلار معامله می شود، قیمت امروز در 6.49 دلار معامله شد، اما روند صعودی کوتاه مدت بود زیرا قیمت اصلاح شد تا به سطح فعلی برسد. حجم معاملات 24 ساعته 276,040,641 دلار است و ارزش کل بازار Aave اکنون 7,410,397,422 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: با رسیدن سکه به 6.55 دلار، گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که بازار از اوایل امروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا به بالاترین حد فعلی در 6.55 دلار صعود کرده است. قیمت پولکادوت در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 6.30 تا 6.60 دلار گیر کرده است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. در صورت تمدید حرکت صعودی، بهبودی بیشتر در روزهای آینده امکان پذیر است.

تصویر 414
منبع: Trading View

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است و میانگین متحرک 200 روزه همچنان در حال افزایش است که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است. RSI در حال حاضر بالای 50 است، که نشان می دهد بازار قبل از خرید بیش از حد، فضای بیشتری برای حرکت دارد. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: DOT/USD بالای 6.50 دلار معامله می شود

در نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت مشاهده می کنیم که بازار یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در مرز بالای کانال در حال معامله است. قیمت ها اخیراً از الگوی مثلث متقارن خارج شده اند که یک علامت صعودی است. انتظار می‌رود که بازار قبل از از سرگیری حرکت صعودی خود به سطح 6.55 دلار بازگردد. اگر قیمت ها به زیر سطح 6.68 دلار برسد، خرس ها به دنبال کنترل بازار خواهند بود.

تصویر 415
منبع: نمای معاملاتی

RSI در 4 ساعت در حال حاضر روی 61.88 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد و نشان می دهد که ممکن است بازار در انتظار اصلاح باشد. اندیکاتور خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی است اما در حال از دست دادن حرکت است. میانگین متحرک 50 و میانگین متحرک 200 هر دو همچنان در حال افزایش هستند، که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی است زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. بازار حفظ این سطوح را دشوار خواهد یافت. با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.