منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: کاهش DOT با کاهش تا محدوده 6 دلار گسترش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: کاهش DOT با کاهش تا محدوده 6 دلار گسترش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که خرس‌ها قانون خود را گسترش داده‌اند، زیرا امروز یک اصلاح قوی در قیمت DOT مشاهده می‌شود. حمایت قوی 7.3 دلار امروز با ادامه فشار بازار سقوط کرد و حجم معاملات به طور قابل توجهی کاهش یافت و DOT به دنبال سطوح حمایتی جدیدتر زیر سطح 7 دلار بود.

هنگامی که بازار در 16 ژوئن 2022 سقوط کرد، قیمت DOT نیز سقوط کرد و قیمت به طور تصاعدی کاهش یافت و به ارزش سکه آسیب وارد کرد. گاوهای نر دیروز تلاش کردند تا کمی بهبود پیدا کنند، اما چندان موفق نبودند، و بهبودی بسیار کم بود، زیرا خرس‌ها به قدرت رسیدند و سکه برای سقوط بیشتر آغاز شد. امروز خرس‌ها دوباره مسئولیت را بر عهده گرفتند و سقوط شدت گرفت و با این حال هیچ حمایتی دیده نشد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: DOT هشت درصد دیگر را از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که سکه آسیب بیشتری دیده و در محدوده 7.3 دلار تا 6.7 دلار معامله می شود در حالی که در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.71 دلار معامله می شود. DOT/USD طی 24 ساعت گذشته کاهش 8.6 درصدی ارزش قیمت را نشان می‌دهد زیرا حجم معاملات در این مدت بیش از 32 درصد کاهش یافته و قیمت نیز در هفته گذشته زیان زیادی را تجربه کرده است که به 22.4 درصد رسیده است. با کاهش ارزش سکه، ارزش بازار 9.02 درصد تحت تأثیر قرار گرفته است.

نقطه 1 روز 2
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نمودار 1 روزه نوسانات بالاتری را برای ارز دیجیتال نشان می‌دهد و باندهای بولینگر در انتهای پایینی حرکت رو به پایین نشان می‌دهند که نشان می‌دهد قیمت در روزهای آینده بیشتر کاهش خواهد یافت. از آنجایی که قیمت در نزدیکی باند پایین معامله می شود، باند پایین نشان دهنده پشتیبانی از DOT در 6.40 دلار است و میانگین میانگین اندیکاتور در علامت 8.06 دلار تشکیل می شود. در حالی که باند بالایی در 10.9 دلار، قوی‌ترین مقاومت را برای DOT نشان می‌دهد، که بسیار بالاتر از قیمت فعلی است و در سناریوی فعلی مرتبط نیست.

میانگین متحرک (MA) با شکاف کامل بین هر دو مقدار، همچنان بالاتر از قیمت معامله می شود. MA در حال حاضر روی 7.56 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 34 بسیار پایین معامله می شود. اگرچه RSI در منطقه خنثی قرار دارد، منحنی آن نشان دهنده فشار فروش در بازار است و سکه به سمت منطقه کم فروش حرکت می کند، که یک منطقه نزولی قوی است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت نزولی بوده است و قیمت چند ساعت قبل به شدت کاهش یافته است و نزول نیز در طول 4 ساعت گذشته مشاهده شده است. در صورت ادامه فشار فروش، می توان کاهش بیشتری در ارزش قیمت را نیز انتظار داشت.

نقطه 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات نیز در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است و انتهای پایینی نشانگر نوسانات در سطح 6.53 دلار به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده حمایت از DOT است، و حرکت رو به پایین آن نشان دهنده افزایش نوسان است که برای خرس ها مفیدتر است. وضعیت فعلی. RSI همچنین یک منحنی نزولی را نشان می دهد که این اندیکاتور به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند و در حال حاضر در شاخص 35 وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت به این نتیجه می رسد که ارزش سکه دوباره کاهش یافته و به پایین ترین سطح سال رسیده است. با این حال، انتظار می رود قیمت سکه در ساعات آینده بیشتر کاهش یابد زیرا منحنی RSI همچنان در نمودارهای روزانه و ساعتی به سمت پایین حرکت می کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.