منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: پشتیبانی DOT به 17 دلار افزایش می یابد ، آماده افزایش بیشتر هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: پشتیبانی DOT به 17 دلار افزایش می یابد ، آماده افزایش بیشتر هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOT دیروز به مرز 17 دلار رسید.
  • Polkadot یک شبه ادغام شد.
  • DOT/USD برای صعودهای بیشتر آماده است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا حمایت یک شبه پس از یک تقویت قوی دیروز در حدود 17 دلار پیدا شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD اواخر امروز افزایش یابد و در اواخر این هفته به بالاترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: پشتیبانی DOT به 17 دلار افزایش می یابد ، آماده افزایش بیشتر هستید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته با اندکی ضرر معامله می شود. قیمت بیت کوین 2.11 درصد و اتریوم 0.95 درصد کاهش یافته است. کاردانو (ADA) با 1.32 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot پشتیبانی بالای 17 دلار پیدا می کند

DOT/USD در محدوده 16.87 دلار – 17.77 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 18.65 درصد کاهش یافته و در کل 1.15 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 17 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه 9 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT برای یک رالی دیگر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Polkadot را برای آماده سازی برای افزایش مجدد در هفته جاری ، پایین بیاوریم.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: پشتیبانی DOT به 17 دلار افزایش می یابد ، آماده افزایش بیشتر هستید؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت پولیکادوت در هفته های گذشته پس از تعیین پایین ترین سطح نوسان در حدود 10.5 دلار ، با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از نقطه 10.5 دلار ، DOT/USD بیش از 85 درصد افزایش یافت و از نوسان قبلی 17.5 دلار عبور کرد.

روز یکشنبه ، DOT/USD جهش دیگری را تجربه کرد و به مرز 20 دلار رسید. در حدود 20 دلار ، هرگونه صعود دیگر به شدت رد شد و DOT از آنجا شروع به معکوس شدن کرد. پس از کاهش شدید دیروز ، حمایت یک شبه در حدود 17 دلار یافت شد.

این توسعه قیمت Polkadot منجر به مجموعه پایین تر دیگری شده است ، پایه ای که از آن بالاتر حرکت می کند هنوز در حال تنظیم است. هنگامی که DOT ​​شتاب کافی را ایجاد می کند ، باید شاهد حرکت دیگری بالاتر از مرز 20 دلار باشیم ، با سطح مقاومت بعدی در حدود 24 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای روزهای آینده صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید یک شبه بالاتر از علامت 17 دلار تعیین شد. از حمایت 17 دلاری ، انتظار داریم DOT/USD در اواخر این هفته بیشتر حرکت کرده و به سمت هدف اصلی مقاومت بعدی در حدود 24 دلار برسد.

در حالی که منتظر کاهش Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد Satoshi Nakamoto ، مزایای DeFi و همچنین هزینه های بیت کوین بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.