منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ولگردی و ولگردی نزولی ادامه می یابد زیرا DOT به زیر سطح حمایت 9.24 دلار سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ولگردی و ولگردی نزولی ادامه می یابد زیرا DOT به زیر سطح حمایت 9.24 دلار سقوط می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ولگردی نزولی همچنان ادامه دارد، زیرا DOT به زیر سطح حمایت 9.24 دلار می لغزد. جفت ارز DOT/USD در حال حاضر در سطح 9.32 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از 1.62 درصد کاهش داشته است. ارزش بازار این سکه در حال حاضر 8.92 میلیارد دلار است و به عنوان هفتمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی شده است.

تصویر 121
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

قیمت DOT در 9.54 دلار با رد شدن مواجه است و به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. سطوح پشتیبانی زیر که باید مراقب آن باشید 9.24 دلار است و شکستن زیر این می تواند قیمت را به 8.96 دلار برساند. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 9.54 دلار برسانند، می‌توانیم شاهد حرکت به سمت سطح مقاومت 10.00 دلار باشیم.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: قیمت پولکادوت 1.62 درصد کاهش یافته است

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها پس از صعود به بالاترین رکوردهای جدید در روز گذشته، به روشی اصلاحی کاهش یافته است. فروش از بالاترین قیمت، قیمت‌های DOT را به زیر سطح حمایت کلیدی در 9.00 دلار و همچنین زیر میانگین متحرک 20 روزه (MA) رسانده است. این به قیمت‌های DOT اجازه داد تا سطح 9.32 دلار را در کوتاه‌مدت دوباره آزمایش کنند.

تصویر 120
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45 است و نشانه هایی از واگرایی نزولی را نشان می دهد زیرا شروع به حرکت به سمت پایین تر از اوج های هفته گذشته می کند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی با شیب اندکی به سمت پایین قرار دارد. این نشان می دهد که حرکت نزولی همچنان در بازار وجود دارد.

اقدام قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: خط روند نزولی دست نخورده است

نمودار ساعتی برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که خط روند نزولی همچنان دست نخورده است و قیمت DOT در حال حاضر زیر این رقم معامله می شود. گاوها ممکن است تلاش دیگری برای بالا بردن قیمت ها در کوتاه مدت انجام دهند، اما به نظر می رسد در حال حاضر خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

تصویر 119
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

خطوط میانگین متحرک در حال حاضر در یک پیکربندی نزولی قرار دارند و 20-MA زیر 50-MA است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42 قرار دارد و در این مرحله هیچ نشانه ای از برگشت نشان نمی دهد. نشانگر MACD نیز در ناحیه نزولی قرار دارد و به آرامی به سمت خط مرکزی حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که احساسات نزولی در بازار در جریان باز شدن امروز بازار شکل گرفته است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. تحلیل تکنیکال DOT/USD نشان می‌دهد که انتظار می‌رود بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند زیرا جو بازار منفی است.