منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT یک شکست به 10 دلار را آماده می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT یک شکست به 10 دلار را آماده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر پس از فروش شدید از بالاترین سطح 9.68 دلار در مرحله ادغام است. بازار در حال حاضر با قیمت 9.1 دلار معامله می شود و طبق داده های CoinMarket در 24 ساعت گذشته 0.88 درصد افزایش یافته است.

حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 341,457,198.59 دلار است در حالی که ارزش بازار آن 9,103,689,641.69 دلار است. DOT در حال حاضر در رتبه 11 قرار دارد زیرا 0.74 درصد از بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.

عملکرد قیمت پولکادوت در نمودار روزانه: گاو نر برای بالا بردن قیمت ها دچار تزلزل می شود

تحلیل قیمت پولکادوت در یک بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که گاوها در تلاش بوده‌اند قیمت‌ها را بالاتر ببرند اما نتوانسته‌اند این کار را قانع‌کننده انجام دهند. شاخص قدرت نسبی نشان می دهد که گاوها در حال از دست دادن حرکت هستند و ممکن است در کوتاه مدت با تثبیت دارایی دیجیتال، در جایگاه دوم قرار گیرند. میانگین متحرک ساده 50 روزه نیز به صورت افقی شیب دار است که نشان دهنده دوره تثبیت در بازار است.

MACD در حال حاضر با خط سیگنال و هیستوگرام نیز در رنگ قرمز معامله می شود. این نشان می دهد که فروشندگان ممکن است کنترل بازار را در کوتاه مدت به دست بگیرند زیرا گاوها از دست می دهند. همانطور که باندهای بولینگر در حال انقباض هستند، نوسانات بازار کم است.

تصویر 167
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

میانگین متحرک 200 روزه به صورت افقی شیب دار است که نشان دهنده دوره تثبیت قیمت های DOT در بلندمدت است. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 8.9 دلار وجود دارد و این جایی است که گاوها ممکن است برای جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت ها وارد عمل شوند. دارایی دیجیتال با آزمایش سطح مقاومت 10 دلاری به آرامی بالاتر می رود. شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت DOT به بالاترین سطح 12 دلار در کوتاه مدت شود. از جنبه نزولی، حرکت به زیر 8.9 دلار می‌تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت‌های DOT به میزان 8.6 دلار در کوتاه مدت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: گاوها از حمایت 9 دلاری دفاع می کنند

در بازه زمانی 4 ساعته، قیمت‌های DOT به شکل کانالی نزولی معامله می‌شوند. بازار در حال حاضر در انتهای کانال در حال معامله است و سطح حمایت 9 دلار را آزمایش می کند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در 37 معامله می شود که نشان می دهد دارایی دیجیتال بیش از حد فروخته شده است و ممکن است یک افزایش تسکین در کارت باشد. MACD در حال حاضر با خط سیگنال و هیستوگرام نیز در رنگ قرمز معامله می شود. این نشان می دهد که فروشندگان کنترل بازار را در دست دارند و حرکت به سمت نزول ممکن است در کارت باشد.

تصویر 166
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 4 ساعته، منبع: نمای معاملاتی

به نظر می رسد میانگین متحرک 200 روزه کاهش یافته است که نشان می دهد خرس ها در بلندمدت کنترل بازار را در دست دارند. میانگین متحرک ساده 50 روزه در حال حاضر به صورت افقی معامله می شود که نشان می دهد بازار در دوره تثبیت قرار دارد. با آزمایش سطح حمایت 9 دلار، احتمالاً بازار در کوتاه مدت نوساناتی را به دست خواهد آورد. باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و این نشانه ای از نوسانات بالا در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نتیجه می گیرد که دارایی دیجیتال احتمالاً در کوتاه مدت بین سطوح 9 تا 10 دلار تثبیت می شود. به نظر می‌رسد که گاوها از سطح حمایت 9 دلاری دفاع می‌کنند و حرکت به پایین‌تر از این می‌تواند قیمت‌های DOT را مجدداً به پایین‌ترین سطح 8.6 دلار برساند. با این حال، خرس‌ها در تلاش هستند تا قیمت‌ها را پایین بیاورند و حرکت به بالای 10 دلار می‌تواند منجر به افزایش قیمت DOT به بالاترین سطح 12 دلار در کوتاه مدت شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.