منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT پس از تلاش گاوها برای صعود در 9.46 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT پس از تلاش گاوها برای صعود در 9.46 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot روند صعودی را برای امروز نشان می دهد، زیرا قیمت اندکی افزایش یافته و به موقعیت 9.46 دلار رسیده است. این فعالیت صعودی قابل ستایش بوده است، زیرا در کل خرس‌ها تحت کنترل بودند و رمزارز به طور منظم در 16 ساعت گذشته تنزل پیدا می‌کرد، اما اکنون حرکت صعودی اخیر قیمت نشانه مثبتی برای ارزش کریپتوکارنسی است.

گاوها راه خود را برای بازگرداندن موقعیت خود به بالای 9.4 دلار پیدا کرده اند و با توجه به رگه های صعودی زیر می توان انتظار افزایش بیشتری در قیمت DOT/USD داشت.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوهای DOT برای حرکت به سمت بالا به احساسات مثبت بیشتری در بازار نیاز دارند

نمودار تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می دهد که قیمت امروز اندکی افزایش یافته است زیرا به ارزش 9.46 دلار رسیده است. اوایل دیروز افت شدیدی در قیمت رخ داد که اثرات مخربی بر ارزش ارز دیجیتال داشت. این موضوع را می توان با این واقعیت تأیید کرد که با وجود بهبود، سکه همچنان در 24 ساعت گذشته 7.84 درصد و در هفته گذشته 2.19 درصد کاهش داشته است.

روند امروز شاهد تغییر جزئی بوده است زیرا سطح قیمت ها با سرعت آهسته در مسیر بهبود هستند. میانگین متحرک (MA) در حال افزایش بوده و به 9.72 دلار رسیده است زیرا در هفته های قبل نیز پیروزی های صعودی داشته است.

نقطه 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات پایین بوده است که باعث شده است که ارزش باند بولینگر بالایی در 11.44 دلار حفظ شود که نشان دهنده قوی ترین مقاومت و ارزش پایین تر به 8.71 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای ارزش قیمت DOT است. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک خط افقی معامله می شود و امتیاز بالاتر از شاخص 39 افزایش نیافته است که نشان دهنده یک حرکت صعودی ضعیف است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت حاکی از کاهش شدید قیمت در 16 ساعت گذشته است. با این حال، حرکت قیمت در چهار ساعت گذشته صعودی است زیرا حمایت از قیمت سکه رسیده است. این پیشرفت کاملا محسوس بوده است زیرا گاوها قیمت را کمی بالاتر از سقف قیمت دیروز افزایش داده اند و روند صعودی را برای امروز در زمان نگارش این مقاله نشان می دهد.

با بازگشت گاوها، قیمت با موفقیت به سطح 9.47 دلار رسید. نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD، میانگین متحرک را 9.90 دلار و میانگین باندهای بولینگر را 10.15 دلار نشان می دهد.

نقطه 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات به طور قابل توجهی افزایش یافته است که همچنین یک خبر مثبت برای ارزهای دیجیتال است. در نتیجه، ارزش‌های باند بولینگر خود را به گونه‌ای تنظیم کردند که باند بالایی اکنون در 10.86 دلار است، باند پایینی را در 9.44 دلار باقی می‌گذارد و قیمت بالاتر از باند پایین تر حرکت می‌کند. در نهایت، منحنی RSI به شاخص 38 رسیده است و ممکن است با افزایش قدرت حرکت صعودی بیشتر شود.

خریداران و فروشندگان زمان بسیار سختی به یکدیگر داده اند و به همین دلیل است که شاخص های فنی سیگنال های منفی می دهند. 10 اندیکاتور وجود دارد که موقعیت خنثی را تضمین کرده اند که 14 اندیکاتور در فروش و تنها دو اندیکاتور در موقعیت های خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 1 روزه و 4 ساعته زیر نشانه های دلگرم کننده ای برای خریداران است زیرا طی چهار ساعت گذشته افزایش قیمت مشاهده شده است. ارزش قیمت DOT/USD پس از یک ضرر بزرگ در حال بهبود است و اکنون به سطح 9.47 دلار رسیده است. در صورت تقویت حرکت صعودی، احتمال افزایش بیشتر قیمت سکه در ساعات آینده وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.