منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT به 6.92 دلار کاهش می یابد. آیا گاوها می توانند ۷ دلار را پس بگیرند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT به 6.92 دلار کاهش می یابد. آیا گاوها می توانند ۷ دلار را پس بگیرند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز حرکت نزولی قیمت را نشان می دهد، زیرا سکه به زیر سطح روانی 7 دلار شکسته است. خرس ها از دیروز دامنه نزولی را پوشش داده اند زیرا قیمت DOT به 6.92 دلار کاهش یافته است. سکه ممکن است به زودی مورد حمایت قرار گیرد، زیرا حرکت قیمت امروز پایین است و این سطح قیمت فعلی ثابت کرده است که در هفته های گذشته یک حمایت قوی است. در عین حال، فشار فروش بالای محدوده 7 دلار نیز بالاست، به همین دلیل است که گاوها قادر به افزایش قیمت بالای 7.75 دلار نیستند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: زیان هفتگی به دو رقم نزدیک می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می‌دهد که سکه به پایین‌تر از مرز روانی ۷ دلار ادامه می‌دهد، زیرا در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۶.۹۲ دلار معامله می‌شود. گاوها و خرس‌ها از دیروز در حال تبادل مواضع بوده‌اند، اما در مجموع، موازنه قدرت به سمت نزولی است. جفت DOT/USD از کسری 1.24 درصدی ارزش قیمت در 24 ساعت گذشته خبر می دهد و زیان هفتگی در هفته گذشته به 9.71 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات نیز 0.75 درصد کاهش داشته و ارزش بازار امروز 1.04 درصد کاهش یافته است.

DOT1f
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

DOT دامنه نوسان نسبتاً ملایمی را نشان می دهد که توسط باندهای بولینگر پیشنهاد شده است، با باند بالایی که در سطح 7.83 دلار نشان دهنده مقاومت و باند پایینی در سطح 6.69 دلار وجود دارد که منطقه حمایتی برای جفت DOT/USD در حال سقوط است. خط متوسط ​​شاخص نوسان در 7.26 دلار بالاتر از سطح قیمت ارزهای دیجیتال شکل می گیرد.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به آرامی در حال کاهش است زیرا RSI در شیب نزولی معامله می شود. RSI در نیمه پایینی منطقه خنثی با شاخص 40 معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در روز زیانده است زیرا قیمت در سمت کاهش است، اما گاوها نیز در تلاش برای بازگشت هستند، اما هنوز قیمت افزایش نیافته است. یک شمعدان سبز بسیار کوچک روی نمودار قابل مشاهده است که نشانه امیدواری است، اما خروج از چرخه نزولی دشوار به نظر می رسد زیرا نوسانات قیمت آهسته است. در صورت ادامه فشار فروش، آخرین شمعدان سبز نیز می تواند قرمز شود.

DOT 4e 2
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات همچنین در نمودار چهار ساعته بالا است زیرا باندهای بولینگر قرائت های زیر را نشان می دهند، باند بالایی در سطح 7.69 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای سکه است و باند پایین در سطح 6.68 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت است. میانگین میانگین شاخص در 7.18 دلار است. RSI همچنین در یک خط مستقیم در inde 35 شناور است که به رقابت بین فروشندگان و خریداران اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت در سمت نزولی قرار دارد و سکه در حال حاضر تحت فشار بازار است. اگر گاوها موفق به دریافت حمایت بیشتر شوند، ممکن است قیمت بالاتر از 7 دلار بهبود یابد. از سوی دیگر، اگر فشار نزولی ادامه یابد، ممکن است قیمت امروز در محدوده 6 دلار بسته شود. شانس بیشتری برای موقعیت بعدی وجود دارد زیرا خرس ها در حال حاضر دست بالا را دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.