منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا دوباره علامت 25 دلار را به چالش بکشد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا دوباره علامت 25 دلار را به چالش بکشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود پولکادوت به 25 دلار افزایش یابد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 23.5 دلار است
  • قیمت Polkadot با مقاومت 25 دلار مواجه است

قیمت Polkadot از مرز 21 دلار عبور کرده و حرکت صعودی قوی قیمت را به چالش کشیده و 25 دلار را به چالش کشیده است. DOT طی هفت روز گذشته بیش از 20 درصد افزایش قیمت را نشان می دهد که نشان از تسلط قوی صعودی دارد. با این حال ، فعالیت شدید صعودی جا برای حرکت بی ثبات قیمت می گذارد

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس نزولی داشته و اکثر ارزهای رمزنگاری شده در طول بازه زمانی دچار ضرر شده اند. بازیگران اصلی که ضرر ثبت کرده اند عبارتند از UNI و BNB که به ترتیب 2.39 و 0.26 درصد کاهش را ثبت کرده اند. در همین حال بیت کوین و اتریوم 1.39 و 1.33 درصد کاهش را ثبت کردند

شاخص های فنی برای DOT/USDT

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا دوباره علامت 25 دلار را به چالش بکشد 1
شاخص های فنی برای DOT/USDT با نمای تجاری

در سراسر شاخص های فنی ، MACD حرکت نزولی کاهشی را نشان می دهد. در حالی که هیستوگرام در زمان نوشتن هنوز قرمز است ، اندازه هیستوگرام به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا قیمت شروع به صعود از علامت 0.27 می کند. در حالی که 26-EMA هنوز بالای 12-EMA معامله می شود ، تفاوت بین این دو ناچیز است و ممکن است در هر زمان معکوس شوند.

RSI در حال حاضر در منطقه خنثی کمی بالاتر از 52.00 معامله می شود و سیگنالی صادر نمی کند. این شاخص در 2 روز گذشته در منطقه خنثی معامله شده است. در زمان مطبوعات ، RSI دوباره جهش کوچکی به سمت منطقه خرید بیش از حد داشته است که نشان دهنده افزایش صعودی در سطح قیمت فعلی است.

نوارهای بولینگر در زمان مطبوعات گسترده هستند و به دلیل سبز بودن شمعدان های آخر ، نوارها در آینده نزدیک بیشتر گسترش می یابند. با در اختیار گرفتن گاوها حرکت بازار ، باعث می شود که نوسان قیمت Polkadot در کوتاه مدت افزایش یابد. علاوه بر این ، با نزدیک شدن قیمت به خط میانگین باند و نه محدوده بالایی ؛ گروه ها برای شمعدان های بعدی به سمت پایین متمایل می شوند.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته سیگنال خرید را با 14 مورد از 26 شاخص اصلی فنی اصلی نشان می دهد که حمایت آنها از یک حرکت صعودی را نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها سه شاخص سیگنال های فروش را نشان می دهند که نشان دهنده بهبود نزولی است. در همین حال ، نه شاخص روی حصار قرار گرفته اند و هیچ حمایتی از طرفین بازار ندارند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید را با 13 مورد از 26 شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی در برابر تنها چهار شاخص نشان دهنده بازگشت نزولی است. در همین حال ، نه شاخص بی طرف باقی می مانند و هیچ سیگنالی در هنگام نوشتن ارسال نمی کنند

از قیمت Polkadot چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا دوباره علامت 25 دلار را به چالش بکشد 2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط نمای تجاری

قیمت Polkadot در حال حاضر با مقاومت 25 دلاری روبرو است اما شاخص های فنی کوتاه مدت و شاخص های میان مدت به شدت از گاوها حمایت می کنند. از این رو معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت Polkadot به زودی از مرز 25 دلار عبور کند. در صورت تداوم روند فعلی ، معامله گران می توانند انتظار یک پیشرفت صعودی بیش از 26 دلار داشته باشند. علاوه بر این ، اگر خرس ها بازار را در دست بگیرند ، قیمت از 23 دلار کمتر نخواهد شد.