منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا مارک 29 دلار را دوباره به چالش بکشد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا مارک 29 دلار را دوباره به چالش بکشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت Polkadot به 29 دلار افزایش یابد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 28 دلار است
  • قیمت Polkadot با مقاومت 29 دلار مواجه است

قیمت Polkadot سرانجام از مرز 26 دلار عبور کرد و حرکت صعودی قوی باعث شد تا قیمت 29 دلار به چالش کشیده شود. قیمت Polkadot طی هفت روز گذشته افزایش بیش از 28 درصدی قیمت را نشان می دهد که نشان از تسلط بسیار صعودی قوی دارد. با این حال ، فعالیت شدید صعودی جا برای حرکت بی ثبات قیمت می گذارد

در سراسر بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده ، در 24 ساعت گذشته یک حرکت صعودی خالص مشاهده شده است و اکثر ارزهای رمزنگاری شده اصلی در طول این دوره سود ثبت کرده اند. بازیکنان اصلی شامل BNB و Ripple هستند که به ترتیب 5.24 و 0.09 درصد افزایش را ثبت می کنند. در همین حال بیت کوین و اتریوم 3.33 و 0.81 درصد افزایش را ثبت کردند.

شاخص های فنی برای DOT/USDT

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا دوباره $ 29 را به چالش بکشد 1
شاخص های فنی DOT/USDT با نمای تجاری

در سراسر شاخص های فنی ، MACD روند کاهشی صعودی را نشان می دهد. در حالی که هیستوگرام در زمان نگارش هنوز سبز است ، اندازه هیستوگرام به میزان قابل توجهی کاهش یافته است زیرا قیمت در تلاش برای صعود به بالای علامت 1.25 است. در حالی که 12-EMA هنوز بالاتر از 26-EMA معامله می شود ، تفاوت بین این دو ناچیز است و ممکن است در هر زمان معکوس شود.

RSI دیروز از منطقه خنثی خارج شد اما پس از آن دوباره به منطقه خنثی سقوط کرد. این شاخص در حال حاضر بالای 64.00 معامله می شود و به سمت بالا حرکت می کند که نشان از حضور صعودی در سطح قیمت فعلی دارد. علاوه بر این ، RSI با شیب تندی معامله می کند که کاهش حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا به نظر می رسد خریداران در حال مبارزه هستند

نوارهای بولینگر در زمان مطبوعات گسترده هستند و به دلیل سبز بودن شمعدان های آخر ، نوارها در آینده نزدیک بیشتر گسترش می یابند. با در اختیار گرفتن گاوها حرکت بازار ، باعث می شود که نوسان قیمت Polkadot در کوتاه مدت افزایش یابد. علاوه بر این ، با نزدیک شدن قیمت به حد بالایی به جای میانگین گروه ، نوارها برای چند شمعدان بعدی به سمت بالا متمایل می شوند.

به طور کلی تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته سیگنال خرید را با 15 مورد از کل 26 شاخص فنی اصلی نشان می دهد که حمایت آنها از یک حرکت صعودی را نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها یک شاخص سیگنال هایی را به فروش می رساند که نشان دهنده بهبود نزولی است. در همین حال ، ده شاخص روی حصار نشسته اند و هیچ حمایتی از طرفین بازار ندارند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید را با 15 مورد از 26 شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی در برابر تنها چهار شاخص نشان دهنده بازگشت نزولی است. در همین حال ، هفت شاخص خنثی هستند و هیچ سیگنالی در هنگام نوشتن ارسال نمی کنند.

چه انتظاری از قیمت Polkadot دارید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: قیمت DOT آماده است تا دوباره $ 29 را به چالش بکشد 2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط نمای تجاری

قیمت Polkadot در حال حاضر با مقاومت 29 دلاری روبرو است اما بازار احساسات صعودی قوی نشان می دهد. کوتاه مدت و شاخص های فنی میان مدت از گاوها به شدت حمایت می کنند. از آنجا که چنین معامله گران باید انتظار داشته باشند قیمت به زودی از مرز 29 دلار عبور کند. معامله گران حتی می توانند انتظار صعود داشته باشند پیشرفتی که در آن Polkadot ممکن است بتواند علامت 30 دلار را دوباره به چالش بکشد اگر حرکت فعلی ادامه یابد. علاوه بر این ، اگر خرس ها بازار را در دست بگیرند ، قیمت از 27 دلار کمتر نمی شود