منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: عقب نشینی نزولی قیمت DOT را به پایین 4.45 دلار کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: عقب نشینی نزولی قیمت DOT را به پایین 4.45 دلار کاهش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در اکثر ساعات امروز در زیر مرز 4.53 دلار معامله می شود، با پایین ترین سطح 4.45 دلار. سطوح پشتیبانی فعلی برای DOT/USD در 4.45 دلار است و اگر قیمت به زیر این سطح برسد، ممکن است ضرر بیشتری را شاهد باشیم. از سوی دیگر، مقاومت در 4.53 دلار وجود دارد، بنابراین اگر قیمت به بالاتر از این سطح برسد، می تواند شاهد افزایش بیشتر باشد.

DOT روز را در 4.46 دلار آغاز کرد و از آن زمان تاکنون روند نزولی داشته است، زیرا فشار خرید آنقدر قوی نیست که قیمت را بالا ببرد. فشار صعودی که در روز گذشته مشاهده شد از بین رفته و خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: BCH برای بازدید مجدد از پشتیبانی 6354 دلاری

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه از 21 دسامبر روند نزولی را نشان می دهد، اما فشار نزولی امروز بیشتر شد زیرا قیمت بسیار پایین آمده و در حال حاضر در حدود 4.45 دلار معامله می شود. DOT/USD زیان 1.54 درصدی را در 24 ساعت گذشته و کاهش ارزشی را به میزان 14.11 درصد نسبت به هفته قبل گزارش می دهد. در مقابل، حجم معاملات DOT/USD در حال حاضر 115 میلیون دلار است و در حال حاضر از نظر ارزش بازار در جایگاه دوازدهم با ارزش کل بازار 5.11 میلیارد دلار قرار دارد.

تصویر 432
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر در حدود سطح 4.87 دلار و میانگین متحرک 20 روزه در 4.62 دلار است، بنابراین این می تواند به عنوان یک سطح مقاومت برای DOT/USD باشد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) برای DOT/USD در حال حاضر در منطقه نزولی و شاخص قدرت نسبی (RSI) حدود 36.54 است. این نشان می‌دهد که خرس‌ها همچنان بر بازار کنترل دارند و می‌توانند قیمت را بیشتر پایین بیاورند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در 4.45 دلار پشتیبانی شده است، زیرا قیمت از این نقطه افزایش یافته و نزولی بیشتر را رد می کند. قیمت تا 4.45 دلار افزایش یافته است. این افزایش نسبتاً بسیار اندک است، اما آخرین کندل سبز امیدوارکننده است با این فرض که قیمت در حال حاضر سطح خود را حفظ کرده است.

تصویر 433
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

MACD برای DOT/USD همچنان در ناحیه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال زیر خط MACD است. RSI برای DOT/USD در حال حاضر روی 34.58 است، که نشان می دهد فشار نزولی هنوز دست نخورده است و می تواند قیمت را بیشتر پایین بیاورد. میانگین متحرک (MA) نیز به سمت پایین حرکت کرده و در سطح 4.50 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در پایین ترین سطح سال قرار دارد. اما همانطور که می دانیم، کل بازار امروز دچار افت شده است و DOT نیز از این روند پیروی کرد. نشانه امیدوار کننده، پشتیبانی فعلی است که به تازگی ظاهر شده است، اما ما فرض می کنیم که تداوم پشتیبانی حرکت بعدی DOT را مشخص می کند.