منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: رالی صعودی قیمت DOT/USD را به 6.16 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: رالی صعودی قیمت DOT/USD را به 6.16 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت روند صعودی را نشان می دهد زیرا سکه از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 6.08 دلار بهبود یافته و به بالاترین سطح جدید 6.19 دلار رسیده است. با این حال، این سطح به عنوان مقاومت برای DOT عمل کرده است و قیمت ها به زیر 6.20 دلار کاهش یافته است. قیمت فعلی روی 6.16 دلار است.

بازار در ساعات گذشته روند خوبی را پشت سر گذاشت و قیمت ها بیش از 0.66 درصد افزایش یافت. با این حال، سودها کوتاه مدت بودند زیرا بازار کاهش یافت. ارزش بازار این سکه 6,988,390,9027 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 178,587,798 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها برای فشار بالای 6.16 دلار آماده می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته نشان می دهد که سکه عملکرد خوبی داشته است زیرا قیمت ها روند صعودی را نشان می دهند. با این حال، سودها کوتاه مدت بودند زیرا بازار کاهش یافت. روند فعلی بازار صعودی است زیرا بازار به دنبال بهبودی از پایین ترین سطح قبلی است. انتظار می رود که بازار روند صعودی خود را از سر بگیرد زیرا قیمت ها به دنبال آزمایش مجدد سطح مقاومت 6.19 دلار هستند.

تصویر 272
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: نمای معاملاتی

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده افزایش قیمت است. اندیکاتور RSI روی 42.12 قرار دارد که روند صعودی بازار را تایید می کند. قیمت در حال حاضر در حال آزمایش سطح مقاومت 6.19 دلار است زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را از سر بگیرد. EMA بالاتر از قیمت است زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 4 ساعته: گاو نر برای حفظ کنترل تلو تلو می خورد

تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت روند افزایشی را تایید می کند زیرا قیمت در 4 ساعت گذشته حرکت صعودی را پوشش داده است. این را می توان از نمودار چهار ساعته قیمت، جایی که شمعدان های سبز رنگ ظاهر می شود، تأیید کرد که نشان دهنده افزایش ارزش سکه است. حرکت صعودی با موفقیت قیمت بالاتر از حاشیه 6.16 دلار را نجات داده است و به نظر می رسد که گاوها به زودی به هدف بعدی خود خواهند رسید.

تصویر 273
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: نمای معاملاتی

اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد زیرا قیمت ها به دنبال تثبیت در سطوح فعلی هستند. شاخص MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است. شاخص EMA در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز بازار صعودی را با افزایش قیمت ها نشان می دهد. در حال حاضر با افزایش قیمت ها، بازار در مرحله اصلاحی است. گاوها احتمالاً قیمت‌ها را به بالای سطح مقاومت 6.19 دلاری می‌برند، زیرا به دنبال سطوح بالاتر هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.