منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: خرس های Polkadot تلاش خریداران برای حفظ 30 دلار را واژگون می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: خرس های Polkadot تلاش خریداران برای حفظ 30 دلار را واژگون می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت امروز Polkadot پس از 5/76 درصد نزولی است
  • DOT/USD در محدوده روزانه 27.5 دلار – 28.5 دلار معامله شد.

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Polkadot پس از طی یک بازسازی 5.76 درصدی در طول یک شب تا مرز 27 دلار ، نزولی است. پولکادوت هنگامی که گاوها قصد عبور از منطقه 30 دلاری را داشتند ، در نمودار روزانه با 29.33 دلار رد شد. اگر خریداران بتوانند از حمایت 26 دلاری دفاع کنند ، امروز انتظار داریم شاهد شکست باشیم. عدم حفظ شتاب ممکن است منجر به کاهش قیمت به سمت بالا در نوسان این هفته در 23 دلار شود.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: حرکت شدید قیمت

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ، DOT/USD در محدوده روزانه 27.5 دلار – 28.5 دلار معامله شد. چنین محدوده ای نشان دهنده نوسان کم در نمودار روزانه است. حجم معاملات پولکادوت با افت 26.40 درصدی به مجموع 1.8 میلیارد دلار رسید. مجموع سرمایه بازار پس از کاهش 3.26 درصدی در 24 ساعت گذشته ، 27.7 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot: آیا گاوها از 30 دلار عبور می کنند؟

در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot ، DOT/USD در حال صعود به سمت بالا از یک الگوی اوج و رو به بالا است ، با پایین 27.30 دلار و یک نگاه اجمالی به سمت منطقه 28 دلار. به نظر می رسد گاوها اصرار دارند تا رکورد جدیدی را در نمودار 24 ساعته ثبت کنند ، اما تلاش های آنها با نیروهای نزولی قوی تری مواجه می شود.

قیمت Polkadot در 4 هفته گذشته شاهد الگوهای صعودی بوده است. این پس از آن بود که این سکه در ماه ژوئن با کمترین نوسان روبرو شد و به 10.4 دلار رسید تا قبل از صعود تا 150 درصد به قیمت مطبوعات 27.7 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: خرس های Polkadot تلاش خریداران برای حفظ 30 $ 1 را واژگون می کنند
منبع: نمای تجاری

DOT/USD شروع خوبی در هفته پس از 20 درصد بازسازی در حمایت 23 دلاری نداشت. خرس ها هنوز در برابر سطوح حمایتی بالا عمل می کنند و پیوسته می خواهند قیمت این علامت را دوباره آزمایش کند. با این وجود ، قیمت Polkadot در آن نقطه به پایین ترین سطح خود رسید و بازار altcoin در 48 ساعت گذشته بالاتر از آن تثبیت شد.

تحولات صعودی به دلیل افزایش حجم معاملات که منجر به افزایش قیمت در نزدیکی منطقه 30 دلار شد ، منجر به افزایش بیشتر شد. در همین حال ، خرس ها وارد شدند و باعث 5.76 درصد اصلاح شدند. اگر گاوها بتوانند با روند نزولی کنونی مقابله کنند ، امروز به بالاترین حد خود خواهند رسید. برعکس ، خرس ها در برابر زمان کار می کنند و اگر فروشندگان همچنان ظاهر شوند ، می توانند پشتیبانی 23 دلاری را خراب کنند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نزولی است زیرا دیروز نزولی قوی مشاهده شد و قیمت بازار در حال حاضر نزدیک به بالاترین سطح 27.4 دلار قبلی معامله می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم که DOT/USD در اواخر امروز مجدداً کاهش یابد و بعداً مارک 26 دلار را هدف قرار دهد.

در حالی که منتظر حرکت DOT/USD هستید ، مقالات ما را در مورد مبادلات غیر متمرکز ، آینده بیت کوین و بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.