منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: خرس های DOT/USD به طور فعال قیمت را به 21.50 دلار می رسانند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: خرس های DOT/USD به طور فعال قیمت را به 21.50 دلار می رسانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت Polkadot در پی فروش گسترده یک شبه نزولی است
  • رهبران بازار BTC و ETH به ترتیب 3.72 و 5.24 درصد از دست دادند
  • تا زمان نگارش این مقاله ، پولکادوت در برابر دلار آمریکا 23.98 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: بررسی کلی قیمت

قیمت Polkadot در پی فروش گسترده ای که باعث شد قیمت خرس ها به زیر مقاومت 24 دلاری برسد ، نزولی است. در حالی که ممکن است گاوها بازیابی کنند و مانع قیمت شوند ، اما 24 دلار به دلیل منطقه عرضه ساختمان همچنان یک نگرانی قابل توجه است.

با این حال ، این عقب نشینی به نفع سرمایه گذاران منفی است که ممکن است احساس کنند در این راهپیمایی کنار آمده اند. از این رو آنها اکنون می توانند ارز رمزنگاری شده را با قیمت فعلی با تخفیف خریداری کرده و به سمت افزایش قیمت گاو بعدی حرکت کنند.

در 24 ساعت گذشته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در منطقه قرمز کار می کند و اکثر ارزهای رمزنگاری شده ضرر می کنند.

رهبران بازار BTC و ETH به ترتیب 3.72 و 5.24 درصد از دست دادند. دوج کوین ، سولانا ، کاردانو و پولکادوت بیش از 8 درصد ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست دادند.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot شتاب خود را از دست می دهد

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ، DOT/USD در محدوده نوسان روزانه متوسط ​​22.50 دلار – 24.71 دلار معامله شده است. حجم معاملات پولکادوت 15 درصد کمتر از آنچه دیروز ثبت کردیم و بالغ بر 2.9 میلیارد دلار است.

در عین حال ، ارزش کل سکه پس از کاهش 13 درصدی در 24 ساعت گذشته ، 23.07 میلیارد دلار است. بر اساس داده های Coin Market Cap ، Polkadot در مجموع در رتبه 9 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT قصد دارد 24 دلار را زیر پا بگذارد و به بالای 26 دلار برسد

قیمت Polkadot بین 9 تا 17 آگوست شاهد افزایش 46 درصدی بود که محدوده صعودی را در 27.45 دلار تعیین کرد. متأسفانه ، خرس ها قیمت را به 18 درصد افزایش دادند که در نهایت حمایت 23.64 دلار را از بین می برد.

خبر خوب این است که قیمت طی چند روز گذشته توانسته در این سطح بازیابی شود و از مرز 22 و 23 دلار تقاضا فراتر رفته است. خریداران اطمینان زیادی دارند که قیمت همچنان در حال افزایش است.

برعکس ، فروشندگان در حال اعمال فشار بر سطح قیمت فعلی هستند و سرمایه گذاران باید محتاط باشند و خود را برای اصلاح در سطح قیمت 21.5 دلار آماده کنند.

با این حال ، تکنیک ها در برابر خرس ها مغرضانه عمل می کنند و حرکت هنوز کند نشده است. خریداران در حال حاضر قوی هستند و تنها نقض موانع تقاضا می تواند چیز دیگری را نشان دهد.

قیمت Polkadot حرکت و قدرت کافی را برای حفظ آن در کنار MA 100 ساعته و MA 200 ساعته تقویت کرده است. در حالت ایده آل ، ما باید پیش بینی کنیم که حرکت Polkadot در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

تا زمان نگارش این مقاله ، پولکادوت در برابر دلار آمریکا 23.98 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: خرس های DOT/USD به طور فعال قیمت را به 21.50 دلار می رسانند 1
منبع: TradingView

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا خرس ها به طور فعال در تلاش برای کاهش بازار نسبت به دیروز هستند.

مقاومت بازیگری 24 دلار است. اگر گاوها بتوانند آن نقطه را زیر پا بگذارند ، شانس بالایی برای شکستن بالای 26 دلار و رسیدن به بالاترین سطح 5 هفته در 27.64 دلار وجود دارد.