منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی با افزایش قیمت به 44.3 دلار تشدید می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی با افزایش قیمت به 44.3 دلار تشدید می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 44 دلار افزایش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot روند صعودی را نشان می دهد.
  • حمایت قوی در 27.62 دلار است.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که گاوها در هفته های گذشته پی در پی فرمانروایی کرده اند. پیشرفت قابل ستایش است زیرا یک روند صعودی ثابت مشاهده شده است. قیمت امروز به دلیل افزایش حرکت صعودی به 44.28 دلار رسیده است. اگرچه اوایل این هفته قیمت کاهش یافت ، اما طبق نمودارهای قیمت یک روزه و چهار ساعته دوباره به مسیر خود باز می گردد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: با تشدید حرکت صعودی ، قیمت از 44 دلار بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Polkadot تأیید می کند که طی هفته های گذشته روند صعودی در حال رخ دادن است. حتی امروز ، به دلیل سرب صعودی ، حرکت قیمتی صعودی ثبت شده است. قیمت در حال حاضر در سطح 44.28 دلار قرار دارد و انتظار می رود که به زودی از مقاومت فعلی در 45.83 دلار نیز عبور کند. در همین حال ، ارزش میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه 41.3 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با افزایش قیمت تا 44.3 دلار ، حرکت صعودی تشدید می شود
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

طی این ماه یک تقاطع بین منحنی SMA 20 و SMA 50 ثبت شد که این نیز یک نشانه صعودی است. شاخص باند Bollinger مقادیر زیر را برای روز دیکته می کند. ارزش بالایی 45.83 دلار و ارزش پایین آن 27.62 دلار است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) بسیار نزدیک به علامت خرید بیش از حد یعنی 68.28 است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: روند صعودی قیمت را قادر می سازد تا از مانع 43.59 دلار عبور کند

طبق تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Polkadot ، قیمت بار دیگر بالا می رود. حرکت صعودی به طور مداوم در حال افزایش است و به همین دلیل است که قیمت توانسته از مقاومت 43.6 دلاری نیز عبور کند. در حال حاضر ، قیمت در سطح 44.28 دلار است ، زیرا تلاش های صعودی انجام شده است. کراس اوور بین SMA 20 و SMA 50 نیز در چهار ساعت گذشته انجام شد که این نیز صعود قیمت را تأیید می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با افزایش قیمت تا 44.3 دلار ، حرکت صعودی تشدید می شود
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

بی ثباتی در حال افزایش است که از طرف دیگر ، سیگنال دلگرم کننده ای نیست. نوار بالا Bollinger در علامت 43.6 دلار ایستاده است در حالی که نوار پایین Bollinger در حال حاضر در مارک 39.63 دلار است. منحنی RSI تقریباً محدوده خریدهای بیش از حد را لمس می کند زیرا امتیاز به 67.4 نیز افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با افزایش قیمت تا 44.3 دلار ، حرکت صعودی تشدید می شود
نمودار شاخص های فنی DOT/USD. منبع: TradingView

شاخص کلی برای ارز رمزنگاری شده به سمت صعودی پیش می رود ، زیرا قیمت در سه ماه گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته است. یک سیگنال صعودی قوی با 17 شاخص در موقعیت خرید ، 9 شاخص در موقعیت خنثی و صفر در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک با دادن یک سیگنال صعودی قوی به نفع خریداران است. درمجموع 14 شاخص در موقعیت خرید ، یک شاخص در موقعیت خنثی وجود دارد ، و باز هم هیچ شاخصی در موقعیت فروش وجود ندارد. نوسان سازها نتایج مشابهی را نشان می دهند ، با هشت نوسان ساز در سطح خنثی ، سه نوسان ساز در سطح خرید و صفر در فروش یک.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot

با افزایش قیمت تا سطح 44.28 دلار ، گاوها هر روز قوی تر می شوند. این یک دستاورد بزرگ برای خریداران است ، زیرا قیمت در مقایسه با پیشرفت قبلی خود در بالاترین حد خود بوده است. از آنجا که پیش بینی ساعتی از خریداران نیز پشتیبانی می کند ، انتظار افزایش مجدد قیمت وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.