منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با گسترش روند نزولی، DOT/USD به 5.69 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با گسترش روند نزولی، DOT/USD به 5.69 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادات نشان می دهد که سکه به شدت سقوط کرد زیرا بازار امروز افت کرد. DOT از ابتدای امروز روند نزولی داشته است زیرا گاوها نتوانستند حمایت 5.91 دلار را حفظ کنند. این سکه در حال حاضر در حدود 5.69 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش بیش از 2.37 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

بازار در بیشتر ایام این هفته در وضعیت صعودی قرار داشت، اما به نظر می رسد که با افت بازار امروز، گاوها بالاخره نفسی می کشند. حمایت قوی در 5.54 دلار وجود دارد و بسیاری از تحلیلگران معتقدند که این سطح در کوتاه مدت باقی خواهد ماند. با این حال، اگر DOT به زیر 5.54 دلار سقوط کند، می تواند پشتیبانی بیشتری در 5.27 دلار یا حتی 4.90 دلار در صورت کنترل خرس ها پیدا کند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار روزانه: در حالی که قیمت ها نزدیک به 5.69 دلار هستند، کنترل را در دست دارند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته تمایل نزولی را نشان می دهد، اما فشار نزولی شروع به افزایش بیشتر کرد و شدیدتر شد زیرا قیمت در حال حاضر در زمان نوشتن 5.69 دلار معامله می شود. DOT/USD دارای حجم معاملات 24 ساعته 367,161,614 دلار و ارزش بازار آن 6.48 میلیون دلار در حال حاضر است.

تصویر 196
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

باند بالایی باند بولینگر در سطح 5.91 دلار قرار دارد که یک مقاومت بسیار قوی است در حالی که باند پایینی در 5.54 دلار است که حمایت بسیار قوی است. به نظر می رسد که گروه های بولینگر به دلیل فروش بالایی که در بازار تجربه کرده اند، بسیار گسترده هستند. میانگین متحرک (MA) نیز شروع به حرکت به زیر 6.33 دلار کرده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از دیروز سیر نزولی داشته و تقریباً به مرز منطقه اشباع فروش رسیده است. RSI در شیب نزولی در شاخص 52.46 معامله می شود زیرا فشار فروش از سوی خرس ها بالا است اما هنوز منطقه اشباع فروش را لمس نکرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در 5.54 دلار پشتیبانی شده است، زیرا قیمت از این نقطه افزایش یافته و نزولی بیشتر را رد می کند. قیمت تا 5.69 دلار افزایش یافته است. این افزایش نسبتاً بسیار ناچیز است، اما آخرین کندل سبز برای فرض اینکه قیمت در حال حاضر سطح خود را حفظ کرده است امیدوار کننده است.

تصویر 197
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بسیار زیاد است، حتی بسیار بیشتر از نمودار روزانه، و انتهای پایین باندهای بولینگر به دلیل روند نزولی بسیار زیاد در حال حاضر واگرایی بیشتری را نشان می دهد. اکنون با مواجهه گاوها، حد پایین باند بولینگر به 5.36 دلار می رسد. منحنی RSI نیز به دلیل حمایت صعودی اخیر پس از فرورفتن در منطقه اشباع فروش امروز به سمت بالا چرخیده است. با این حال، RSI همچنان در منطقه اشباع فروش با شاخص 24 معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت پس از سقوط بزرگ در پایین ترین سطح قرار دارد. نمودارها در کوتاه مدت برخی سیگنال‌های نزولی را نشان می‌دهند، اما با نگاهی به شاخص‌های بلندمدت، می‌توانیم ببینیم که DOT ​​ممکن است در آینده نزدیک پشتیبانی پیدا کند و تثبیت شود. بازار احتمالاً در چند روز آینده بی ثبات خواهد بود زیرا معامله گران سعی می کنند جهت این ارز جدید را ارزیابی کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.