منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با شروع فشار فروش، DOT بالای 7 دلار درست شد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با شروع فشار فروش، DOT بالای 7 دلار درست شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان دهنده کاهش جزئی در سطوح قیمت است زیرا قیمت اکنون به 7.12 دلار کاهش یافته است. پیشرفت در جهت نزولی بوده است، زیرا فشار فروش بالاتر از سطح 7 دلار است.

خرس ها باعث سقوط ناگهانی و بزرگ در 6 سپتامبر 2022 شدند، زمانی که روند صعودی ادامه دار به طور ناگهانی منحرف شد و قیمت به سمت پایین نوسان کرد و باعث کسری عمده در سطوح قیمت به سطح 6.86 دلار شد. بول همچنین در 7 سپتامبر بهبود سریعی را تا 7.19 دلار نشان داد، اما نتوانستند از این سطح بالاتر بروند و فشار فروش دوباره ظاهر شد و شانس رشد بیشتر را از بین برد. نزدیکترین پشتیبانی برای DOT با قیمت 7.03 دلار است که به نظر می رسد به زودی تحت آزمایش قرار می گیرد زیرا قیمت هنوز پشتیبانی را پیدا نکرده است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: خرس‌ها بازیابی بیشتر را لغو می‌کنند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که حرکت نزولی برای نمودار قیمت یک روزه قوی است، زیرا سطوح قیمت هر ساعت کاهش می یابد. خرس ها به طور کاملاً کارآمدی پیشروی خود را حفظ کرده اند. امروز این روند دوباره به نفع آنها بوده است. روند نزولی منجر به کاهش ارزش قیمت به 7.12 دلار شده است که کاملاً نزدیک به سطح حمایت فعلی است و سکه همچنان از افزایش 2.18 درصدی ارزش در هفت روز گذشته خبر می‌دهد. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک (MA) در 7.19 دلار حفظ شده است.

DOT 1k
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر تحت همگرایی قرار گرفتند، نوسانات کاهش یافته است و ارزش بالای باندهای بولینگر اکنون 7.69 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش پایین آنها در سطح 6.78 دلار قرار دارد که نشان دهنده حمایت است. همانطور که خط روند نزولی در حال حرکت است، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 43 در نیمه پایینی منطقه خنثی نیز کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت برای خریداران نامطلوب است، زیرا خرس ها به طور مداوم سطوح قیمت را پایین می آورند. با افزایش فعالیت فروش، شمعدان های قرمز رنگ بیشتری در نمودار قیمت ظاهر می شوند. قیمت در حال حاضر در سطح 7.11 دلار است. با این حال، کسری در قیمت تند نیست. میانگین متحرک در موقعیت نسبتاً پایین تری قرار دارد زیرا در 7.07 دلار قرار دارد. میانگین ارزش باندهای بولینگر 7.24 دلار بالاتر از ارزش MA دیده می شود.

DOT 4j
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات قبلاً در حال افزایش بود، اما اکنون باند بالایی شروع به واگرایی کرده است، به همین دلیل است که اکنون در 7.74 دلار قرار دارد و باند پایین بولینگر به 6.75 دلار کاهش یافته است. امتیاز RSI نیز به دلیل روند نزولی کاهش یافته و به شاخص 45 رسیده است که نشان دهنده فشار فروش در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت تایید می کند که یک روند نزولی در 12 ساعت گذشته در حال وقوع بوده است. حرکت نزولی همچنان در قدرت است، زیرا قیمت اخیراً به 7.11 دلار کاهش یافته است. این کاهش منظم آسیب قابل توجهی به عملکرد کلی صعودی قیمت وارد کرده است. در صورت ادامه نزول، پشتیبانی 7.03 دلار نیز ممکن است دوباره مورد آزمایش قرار گیرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.