منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با از سرگیری روند صعودی، سطوح قیمت DOT مجدداً به 6.39 دلار می‌رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با از سرگیری روند صعودی، سطوح قیمت DOT مجدداً به 6.39 دلار می‌رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که جفت ارز DOT/USD در حال حاضر در بازار صعودی قوی است. قیمت ها با مقاومتی در سطح 6.47 دلار روبرو هستند. شکستن بالاتر از این مقاومت می تواند قیمت ها را سطح 7.00 دلار آزمایش کند. حمایت بحرانی در سطح 6.31 دلار دیده می شود. شکستن زیر این حمایت می‌تواند منجر به بازگشت قیمت‌ها به سطح حمایت 6.10 دلار شود. جفت DOT/USD در حال حاضر در سطح 6.39 دلار پس از صعود قوی از سطح 6.35 دلار معامله می شود.

قیمت در 24 ساعت گذشته 1.25 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 6.39 دلار معامله می شود، قیمت امروز در 6.34 دلار معامله شد اما روند صعودی کوتاه مدت بود زیرا قیمت بالاتر از آن اصلاح شد تا به سطح فعلی برسد. حجم معاملات 24 ساعته 200 میلیون دلار است و ارزش کل بازار پولکادوت اکنون 7.18 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوها پس از یک دوره تجمیع، قیمت‌های DOT را بالاتر می‌برند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که بازار از اوایل امروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا در زمان نگارش این مقاله به 6.39 دلار صعود کرده است. قیمت‌های DOT در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 6.30 تا 6.40 دلار گیر کرده‌اند، زیرا گاوها و خرس‌ها برای کنترل بازار مبارزه می‌کنند. گاوها امروز توانسته‌اند قیمت‌ها را بالاتر ببرند، با این حال، با مقاومتی در سطح 6.47 دلار روبرو هستند که سطح اصلی بعدی مقاومت است.

تصویر 69
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است و میانگین متحرک 200 روزه همچنان در حال افزایش است که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است. RSI در حال حاضر روی 39.83 است که نشان می دهد بازار قبل از خرید بیش از حد، فضای بیشتری برای حرکت در بازار دارد. خط MACD (آبی) در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال (قرمز) است که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل DOT/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: افزایش قیمت به 20.39 دلار پس از گردش مالی صعودی

در نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت، مشاهده می کنیم که بازار یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در مرز بالای کانال در حال معامله است. قیمت ها اخیراً از الگوی مثلث متقارن خارج شده اند که یک علامت صعودی است. انتظار می‌رود که بازار به سطح 6.31 دلار بازگردد، جایی که پیش از ادامه روند صعودی خود، حمایت خواهد یافت.

تصویر 70
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

RSI در 4 ساعت در حال حاضر روی 55.37 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد و نشان می دهد که ممکن است بازار در انتظار اصلاح باشد. اندیکاتور خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی است اما در حال از دست دادن حرکت است. میانگین متحرک 50 و میانگین متحرک 200 هر دو همچنان در حال افزایش هستند که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی است زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. حفظ این سطوح برای بازار دشوار خواهد بود، با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 6.31 دلار باقی بمانند، می‌توانیم انتظار صعود بیشتری در قیمت‌های DOT داشته باشیم. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.