منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با ادامه هجوم نزولی، قیمت DOT به 8.59 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با ادامه هجوم نزولی، قیمت DOT به 8.59 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها در یک روند نزولی غالب هستند که از زمان رالی بازار دیروز مشاهده شده است. کاهش 5.37 درصدی قیمت ها، DOT را از بالاترین قیمت 9.11 دلاری در روز گذشته به 8.59 دلار کاهش داده است. این نشان‌دهنده یک اصلاح گسترده در بازار کریپتو است که توسط افت قیمت بیت‌کوین به زیر سطح 30000 دلار آغاز شده است. قیمت‌های DOT در حال حاضر با قیمت 8.59 دلار معامله می‌شوند که حدود 8 درصد از بالاترین سطح محلی 9.35 دلاری تعیین‌شده در روز جمعه کاهش یافته است.

این اصلاح به دلیل فروش گسترده در بازار کریپتو بوده است که شاهد زیان قابل توجهی از آلت‌کوین‌ها بوده است. قیمت‌های DOT از جمعه گذشته روند صعودی داشته و از پایین‌ترین سطح 7.20 دلاری که در ابتدا مشاهده شد، حدود 20 درصد افزایش یافته است. تو هفته. این رالی قیمت DOT را در روز دوشنبه به بالاترین حد خود یعنی 9.35 دلار رساند. با این حال، رالی در این سطح تمام شد و به دنبال آن فروش شدیدی به دنبال داشت که شاهد کاهش قیمت‌های DOT به سطوح فعلی با پایان هفته بود.

اقدام قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته: قیمت DOT 5.37 درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها پس از صعود به بالاترین رکورد در روز دوشنبه، به روشی اصلاحی کاهش یافته است. فروش از بالاترین سطح، قیمت‌های DOT را به زیر سطح حمایت کلیدی 9.00 دلار و همچنین زیر میانگین متحرک 20 روزه (MA) رسانده است. این امکان را برای آزمایش مجدد قیمت DOT سطح 8.50 دلار در کوتاه مدت باز کرده است.

تصویر 186
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45 است و نشانه هایی از واگرایی نزولی را نشان می دهد زیرا شروع به حرکت به سمت پایین تر از اوج های هفته گذشته می کند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی با شیب اندکی به سمت پایین قرار دارد. این نشان می دهد که حرکت نزولی همچنان در بازار وجود دارد.

اقدام قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: خط روند نزولی دست نخورده است

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر زیر سطح 9.00 دلار و خط روند نزولی که از اوج های روز دوشنبه برقرار است، معامله می شوند. سطوح پشتیبانی کلیدی که باید در کوتاه مدت مراقب آنها باشید، 8.50 دلار و 8.20 دلار است. شکستن زیر این سطوح می تواند منجر به کاهش قیمت DOT به سطح 7.80 دلار در کوتاه مدت شود.

تصویر 187
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

خطوط میانگین متحرک در حال حاضر در یک پیکربندی نزولی قرار دارند و 20-MA زیر 50-MA است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42 قرار دارد و در این مرحله هیچ نشانه ای از برگشت نشان نمی دهد. نشانگر MACD نیز در ناحیه نزولی قرار دارد و به آرامی به سمت خط مرکزی حرکت می کند.

از قیمت های DOT در کوتاه مدت چه انتظاری داریم؟

قیمت‌های DOT در حال حاضر پس از صعود به بالاترین رکوردهای جدید در روز دوشنبه در مرحله اصلاحی هستند. سطوح پشتیبانی کلیدی که باید در کوتاه مدت مراقب آنها باشید، 8.50 دلار و 8.20 دلار است. شکستن زیر این سطوح می تواند منجر به کاهش قیمت DOT به سطح 7.80 دلار در کوتاه مدت شود. در جهت صعودی، سطوح مقاومت کلیدی 9.00 دلار و 9.20 دلار هستند. حرکت به بالاتر از این سطوح می‌تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت DOT در سطح 9.35 دلار در کوتاه مدت شود. نوسانات کلی بازار بالا است همانطور که باندهای بولینگر گسترده نشان می دهد.

تصویر 188
منبع نمودار قیمت DOT/USD: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که احساسات نزولی در بازار در جریان باز شدن امروز بازار شکل گرفته است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. از 26 اندیکاتور فنی، 12 اندیکاتور نشان دهنده فروش، 9 اندیکاتور امتیاز نگه داشتن، 4 نشانگر خرید و 1 نشانگر خرید قوی است. تحلیل تکنیکال ما نشان می‌دهد که انتظار می‌رود بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند زیرا جو بازار منفی است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.