منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با ادامه توسعه نزولی، DOT به 6.38 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: با ادامه توسعه نزولی، DOT به 6.38 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشانه هایی از فعالیت نزولی را نشان می دهد، زیرا خرس ها به نمودارهای قیمت بازگشته اند. پس از افزایش سریع قیمت، قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش یافت، اما گاوها همچنین در برخی نقاط توانستند از فشار نزولی فرار کنند. با این حال، روند امروز به نفع خرس ها است زیرا کسری قیمت ثبت شده است و قیمت در 24 ساعت گذشته تا 6.38 دلار کاهش یافته است. با ادامه روند نزولی می توان انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: سطوح قیمت دوباره سقوط می کند

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه کاهش ارزش سکه را پس از بازگشت نزولی نشان می دهد. خرس ها تلاش موفقیت آمیزی برای بازگشت انجام داده اند، زیرا قیمت امروز تا 6.38 دلار کاهش یافته است. اگرچه دو روز گذشته مانع از حرکت صعودی قیمت شد، زیرا DOT/USD در 24 ساعت گذشته 1.43 درصد از دست داده است، وضعیت امروز نیز به همین منوال بوده است. حجم معاملات نیز با کاهش 1.58 میلیارد دلاری، با ارزش بازار 5.57 میلیارد دلار کاهش یافته است.

تصویر 398
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک (MA) در 6.11 دلار است که در مقایسه با قیمت فعلی هنوز کمی پایین‌تر است. نوسانات افزایش یافته است که از گسترش اندیکاتور باندهای بولینگر مشهود است. ارزش باند بولینگر بالا به سطح 6.54 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 6.29 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای قیمت های DOT است. شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 43.77 نیز کاهش یافته است که نشان دهنده احساسات منفی بازار برای DOT امروز است. با این حال، RSI همچنان در موقعیت خنثی خوبی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت روند نزولی امروز را تایید می کند. قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی روند کاهشی ثابتی را پشت سر گذاشت و پس از آن گاوها تلاش کردند تا بازگشتی داشته باشند اما به زودی رد شدند و قیمت در چهار ساعت گذشته نیز مجدداً سقوط کرده است. علاوه بر این، ارزش میانگین متحرک برای نمودار قیمت چهار ساعته اکنون در 6.42 دلار تعیین شده است.

تصویر 397
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نوسانات اندکی افزایش یافته، میانگین باندهای بولینگر را به 6.39 دلار تغییر داده است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 6.73 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 6.05 دلار کاهش یافته است. روند نزولی باعث کاهش شاخص RSI نیز شده است. اما اکنون، منحنی RSI صاف شده است، زیرا اکنون در شاخص 65.89 قرار دارد. با این حال، این نشانگر در زمان نگارش خنثی است و به هیچ تغییر دیگری اشاره نمی کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته کاهش قیمت را تا 6.38 دلار دیکته می کند. حرکت صعودی توسط خرس ها رد شده است و یک روند نزولی کنترل بازار را در دست دارد. سرمایه گذاران باید مقاومت 6.53 دلار و حمایت 6.29 دلار را زیر نظر داشته باشند، زیرا این سطوح می توانند حرکت قیمت را در آینده نزدیک تعیین کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.