منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ارزش DOT پس از یک جهش به 7.44 دلار ارتقا می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ارزش DOT پس از یک جهش به 7.44 دلار ارتقا می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که خریداران پیشروی قیمت هستند، زیرا گاوها در 24 ساعت گذشته بازگشته اند. قیمت در مسیر احیای خود قرار دارد و در طول روز تا سطح 7.44 دلار بهبود یافته است. در هفته گذشته، روند کلی بازار در حمایت نزولی قرار داشت زیرا سطوح قیمت ها به طور منظم کاهش می یافت، اما در حال حاضر، به نظر می رسد شرایط در حال تغییر است. بازیابی بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: بازده صعودی قیمت 7.44 دلار را راه اندازی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشانه هایی از بهبود جزئی در ارزش سکه را نشان می دهد، زیرا منحنی قیمت در 8 ساعت گذشته افزایش یافته است. این با بهبود قیمت تأیید می شود، زیرا اکنون در بالاترین قیمت 7.44 دلار قرار دارد. در هفته‌های قبل، خرس‌ها در جایگاه اول باقی ماندند، اما امروز، خریداران کمی تغییر کردند. اگر آن را با میانگین متحرک (MA) 8.51 دلار مقایسه کنیم، قیمت هنوز بسیار پایین است.

DOT 1ds
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند که نشانه واضحی از افزایش نوسانات است و انحرافات قیمت از سطح فعلی تا چند روز آینده همچنان بالاست. باند بالایی بولینگر اکنون در سطح 9.84 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و باند بولینگر پایین در 7.33 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت ممکن است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به سمت بالا حرکت کرده است و به دلیل روند صعودی امتیاز به شاخص 39 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت روند افزایشی را در بازار نشان می دهد زیرا گاوها بازدهی موفقی داشته اند. قیمت DOT/USD در حال بهبود است، زیرا اخیراً به بالاترین سطح 7.45 دلاری رسیده است. چهار ساعت گذشته باز هم برای خریداران ارزهای دیجیتال مطلوب بود و کندل های سبز به طور قابل توجهی بر نمودار قیمت برای جلسه معاملاتی امروز تسلط داشتند. اگر به سمت شاخص میانگین متحرک حرکت کنیم، 7.57 دلار را نشان می دهد.

نقطه 4 ساعت 7
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسان در نمودار 4 ساعته بالاست. شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را به ما نشان می دهد. باند بالا با 9.16 دلار معامله می شود، در حالی که باند پایین 7.04 دلار معامله می شود. منحنی RSI تا شاخص 25 صعود کرده است و انتظار می‌رود در صورت تداوم حرکت خرید به محدوده خنثی برسد. با این حال، این اندیکاتور همچنان در منطقه کم خرید معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت احتمال افزایش قیمت را نشان می دهد. حرکت صعودی در 8 ساعت گذشته ثبات پیدا کرد، زیرا قیمت تا 7.45 دلار افزایش یافت. در صورتی که خریداران با تلاش‌های خود سازگاری نشان دهند، بهبود بیشتری باید دنبال شود. نمودار قیمت ساعتی تعداد فزاینده شمعدان های سبز را نشان می دهد که نشانه دیگری از روند صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.