منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ابرهای صعودی به عنوان پله های DOT تا مرز 9.35 دلار جمع می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ابرهای صعودی به عنوان پله های DOT تا مرز 9.35 دلار جمع می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در کوتاه مدت به دست گرفته اند زیرا DOT به مرز 9.35 دلار نزدیک می شود. این سکه با مقاومت 9.48 دلاری روبرو است، اما اگر بتواند از این سطح بالاتر برود، می‌توانیم پتانسیل صعودی بیشتری را به سمت 9.90 دلار و احتمالاً 10 دلار مشاهده کنیم. قیمت پولکادوت طی چند ساعت گذشته در روز در حال کاهش بوده و حدود 8 درصد از ارزش خود را از دست داده است. با این حال، در چند ساعت گذشته، شاهد رشد یک حرکت صعودی قوی بودیم که به DOT ​​اجازه داد تا سطح 9.35 دلار را پس بگیرد و به مقاومت 9.48 دلار نزدیک شود.

تصویر 95
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: منبع:Coin360

پویایی بازار فعلی به سمت یک روند صعودی اندکی در قیمت‌های DOT اشاره دارد. گاوها توانسته اند کنترل بازار را در دست بگیرند و قیمت ها را از سطوح افتتاحیه بالا ببرند. پشتیبانی از قیمت‌های DOT/USD در 9.17 دلار وجود دارد که احتمالاً فشار خرید را در کوتاه مدت ایجاد می‌کند. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که دارایی دیجیتال در چند ساعت گذشته اندکی صعودی داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت یک روزه: DOT/USD پس از تلاش های صعودی به 9.35 دلار ارتقا می یابد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می دهد که DOT ​​روز را با نرخ نزولی آغاز کرد زیرا از 9.48 دلار سقوط کرد تا حمایت را در 9.17 دلار آزمایش کند. پس از بازگشت از این سطح، شاهد رشد حرکت صعودی قوی بودیم که به DOT ​​اجازه داد تا سطح 9.35 دلار را پس بگیرد و به مقاومت 9.48 دلار نزدیک شود. ارزش بازار در حجم معاملات 24 ساعته 9,236,539,287 دلار و بازار حجم 306,839,872 دلار افزایش یافته است.

تصویر 92
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات بازار در حال حاضر بالا است که نشان دهنده روند صعودی قیمت ها است. به نظر می رسد که بازار در اطراف سطوح فعلی تثبیت شود زیرا گاوها به دنبال کنترل هستند. شاخص‌های فنی در حال حاضر سیگنال‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند زیرا RSI نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که می‌تواند به این معنی باشد که می‌توانیم در کوتاه مدت شاهد رشد نزولی در بازار باشیم.

MACD در حال حاضر در قلمرو مثبت معامله می شود، اما به نظر می رسد که در آستانه عبور از قلمرو نزولی است. این می تواند نشانه روند نزولی در بازار باشد، اما مهم است که قبل از گرفتن هر موقعیت کوتاه مدت منتظر یک کراس اوور تایید شده باشید. جفت DOT/USD در حال حاضر با قیمت 9.35 دلار معامله می شود و نشانه هایی از پتانسیل صعودی بیشتر را نشان می دهد. MA 50 با 9.38 دلار معامله می شود و MA 200 با 9.35 دلار معامله می شود که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت جاهایی برای صعود دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در حدود سطح 9.35 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها به دنبال کنترل بازار هستند. قیمت ها در وضعیت تثبیت هستند زیرا بازار به دنبال یافتن مسیر بعدی خود است. بازار در حال حاضر با مقداری فشار خرید در سطح 9.48 دلار مواجه است که احتمالاً در کوتاه مدت حمایتی را به همراه خواهد داشت. به نظر می رسد بازار در روندی اندکی صعودی باشد زیرا قیمت ها بالاتر از سطح حمایت 9.17 دلار معامله می شوند.

تصویر 93
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

MA 50 در حال حاضر بالاتر از MA 200 است که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت حرکت صعودی دارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال حرکت می کند که یک علامت صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 56.1 معامله می شود که نشان می دهد فضا برای پتانسیل صعودی بیشتر در بازار وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته حاکی از یک روند صعودی برای ارز دیجیتال است زیرا گاوها در موقعیت پیشرو قرار دارند. گاوها توانسته اند ارزش سکه را به بالاترین حد 9.35 دلار برسانند. نمودار قیمت ساعتی شمعدان های سبز رنگ را برای تابع قیمت DOT/USD نشان می دهد که طی چهار ساعت گذشته نیز افزایش یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.