منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: آیا DOT کمتر از 18 دلار پس از ایجاد پشتیبانی 15 دلار اصلاح می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: آیا DOT کمتر از 18 دلار پس از ایجاد پشتیبانی 15 دلار اصلاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود که جفت معاملاتی DOT/USD تا مقاومت 19 دلار صعودی باشد
  • DOT/USD بین 17.55 دلار و 18.88 دلار در نوسان است
  • در زمان نگارش این مقاله ، DOT با قیمت 18.12 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: تجزیه و تحلیل عمومی قیمت

انتظار می رود که جفت معاملاتی DOT/USD تا مقاومت 19 دلار صعودی باشد. در صورت سقوط مجدد ، فرصت دیگری برای حرکت صعودی در ساعات آینده در سراسر نمودار 24 ساعته وجود خواهد داشت. این سکه در سال 1H یک الگوی سر و شانه تشکیل داده است که بالاترین قله آن 18.60 دلار است. 3 قله در الگوی H&S وجود دارد که کوچکتر از میانی هستند. علاوه بر این ، در نمودار 1 ساعته ، قیمت از 18.5 دلار به سمت پایین حرکت می کند و می تواند در هر زمان به منطقه 17.8 دلار برسد.

به طور کلی ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با سیگنال های متفاوتی معامله می شود. تجربه برخی از خسارات جزئی در رهبران بازار بیت کوین و اتریوم. Polkadot ، Ripple و Dogecoin به ترتیب 6.90 ، 3.20 و 3.97 درصد کاهش یافته اند. تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Polkadot نزولی است ، اما گاوها تلاش می کنند تا تکنیک را به سمت بالا برده و نقاط ضعف موجود را برطرف کنند.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: نوسانات خفیف

معامله گران معتقدند جلسات کوتاه مدت به دلیل نوسانات ملایم در نمودار روزانه ، تغییرات قیمتی قابل توجهی را نشان نمی دهد. با وجود این دستاوردهای کوچک ، نمی توان از این افزایش جزئی چشم انداز صعودی داشت. با این وجود ، خریداران امیدوارند که ضررها را وارونه کرده و شتاب کافی را برای حمایت از افزایش در کوتاه مدت/میان مدت حفظ کنند.

پولکادوت
منبع: TradingView

DOT/USD بین 17.55 دلار و 18.88 دلار (نوسان خفیف) در نوسان است. کاهش حجم معاملات 32.21 tot در مجموع حدود 1.8 میلیارد دلار بود و سکه از نظر ارزش کل بازار در بین 9 ارز رمزنگاری شده اصلی با 17 میلیارد دلار عمل کرد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: خرس های DOT

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت ها از حرکت صعودی بیشتر خودداری می کنند چرا که خرس ها برای کاهش قیمت آماده می شوند. کاهش قیمت ها در بازار را می توان ناشی از کاهش حجم معاملات پس از تعطیلات آخر هفته دانست.

قیمت Polkadot (DOT) از روز جمعه در یک حرکت قوی صعودی معامله شد. این روند صعودی قوی بود تا کاهش شدید اوایل این ماه را که پولکادوت را به مرز 10.5 دلار رساند ، بازگرداند. در همین حال ، گاوها توانستند از سطح قیمت 15 دلار عبور کنند.

این علامت 15 دلار به عنوان یک سطح پشتیبانی قوی برای Polkadot عمل کرده است ، بنابراین حرکت صعودی را برای آزمایش مجدد آن نقطه در اوایل هفته حفظ کرد. این یک نقطه مهم است زیرا اغلب به جای یک نقطه پشتیبانی به عنوان یک سطح مقاومت عمل می کند.

در زمان نگارش این مقاله ، DOT/USD با قیمت 18.12 دلار معامله می شود. به دلیل افزایش حجم فروش ، ممکن است ساعت های بعدی شاهد چندین نقطه ضعف باشیم.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot

در نتیجه آخرین شکست Polkadot به زیر 18.5 دلار ، ما اکنون به دنبال بازآزمایی مجدد 17.8 دلار به عنوان کف قیمت بعدی هستیم. می توانید راهنمای ما در مورد تراکنش های بیت کوین ، مزایای DeFi و شیرهای بیت کوین را بررسی کنید.