منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: CAKE پایین ترین قیمت را در 24.25 دلار تعیین می کند ، آماده شکستن از بالای 26 دلار هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: CAKE پایین ترین قیمت را در 24.25 دلار تعیین می کند ، آماده شکستن از بالای 26 دلار هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Pancakeswap برای امروز صعودی است.
  • CAKE/USD دیروز پایین ترین سطح خود را در 24.25 دلار تعیین کرد.
  • CAKE دوباره شروع به تجمع می کند.

تحلیل قیمت Pancakeswap برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز به پایین ترین سطح خود در 24.25 دلار رسید و تثبیت شد تا پایه ای را تشکیل دهد که از آن یک شبه حرکت کند. بنابراین ، ما انتظار داریم که CAKE/USD امروز افزایش یابد و به دنبال شکستن مقاومت 26 دلاری باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: CAKE پایین ترین قیمت را در 24.25 دلار تعیین می کند ، آماده شکستن از بالای 26 دلار هستید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با قیمت سبز معامله شد. بیت کوین ، رهبر بازار 1.84 درصد ، و اتریوم 3.24 درصد رشد کرد. در همین حال ، Cardano (ADA) با 0.4 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Pancakeswap در 24 ساعت گذشته: Pancakeswap پایین ترین سطح خود را در 24.25 دلار تعیین کرد

CAKE/USD در محدوده 24.22 دلار – 25.53 دلار معامله می شود که نشان دهنده میزان ناپایداری پایین در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 18.55 درصد کاهش یافته و بالغ بر 544.9 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 5.45 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده را در کل در رتبه 29 قرار می دهد.

CAKE/USD نمودار 4 ساعته: CAKE در راه خود از 26 دلار گذشته است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد افزایش قیمت Pancakeswap در ساعات گذشته باشیم زیرا گاوها آماده شکستن مقاومت 26 دلاری هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: CAKE پایین ترین قیمت را در 24.25 دلار تعیین می کند ، آماده شکستن از بالای 26 دلار هستید؟
نمودار 4 ساعته CAKE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Pancakeswap طی یک ماه گذشته با یک حرکت قوی و صعودی ثابت معامله شد. پس از تعیین پایین ترین سطح نوسان در حدود $ 11 در 20 جولای ، CAKE/USD شروع به افزایش کرد و از آن زمان تا کنون بیش از 140 درصد افزایش یافته است.

پس از رسیدن به نقطه 26 دلار در روز سه شنبه ، CAKE شاهد بازگشت سریع به نقطه 23 دلار بود ، جایی که پایین ترین سطح آن تعیین شد. با این حال ، صعود بعدی تنها می تواند به طور مختصر به بالاترین سطح بالای 23 دلار برسد و قیمت Pancakeswap را به یک اصلاح دیگر برساند.

این اقدام قیمت CAKE منجر به تجمیع بیش از 24 ساعته بیش از علامت 24.25 دلار شد ، جایی که پشتیبانی و پایین ترین سطح آن یافت شد. در اوایل امروز ، CAKE/USD دوباره شروع به صعود کرد ، و نشان می دهد که می توان انتظار داشت قیمت بالاتری دیگر در آخر هفته تعیین شود. مقاومت قابل توجه بعدی در حدود 28 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Pancakeswap برای آخر هفته صعودی است زیرا بازار پایین ترین سطح خود را ثبت کرده و طی ساعات گذشته شروع به افزایش کرده است. بنابراین ، ما انتظار داریم CAKE/USD مقاومت امروز 26 دلار را پشت سر بگذارد و به دنبال رسیدن به هدف بعدی قیمت 28 دلار در آخر هفته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت Pancakeswap هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.